Międzyrzec Podlaski

IV Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia

02
lut 2021

Już po raz czwarty w dniach 26- 28 marca przy Parafii pw. Chrystusa Króla oraz ZPO nr 3 im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim odbędą się IV Międzyrzeckie Warsztaty Muzyczno- Liturgicznych pt. „W Jego ranach nasze zdrowie”.

Trzydniowe warsztaty muzyki liturgicznej prowadzone przez znanych dyrygentów i kompozytorów z Krakowa: Piotra Pałkę i Pawła Bębenka. Muzycy przeprowadzają podobne warsztaty na całym świecie, a ich kompozycje i aranżacje na stałe zapisane są już w najbardziej uznawanych śpiewnikach Kościoła Katolickiego.

Warsztaty mają charakter edukacyjny, ale też ewangelizacyjny. Ich celem jest poznanie oraz udoskonalenie warsztatu wokalnego i muzycznego, a także przybliżenie idei oraz roli piękna w liturgii Kościoła. Są skierowane głównie do młodych; młodzieży ze szkół muzycznych, scholi oraz chórów, jak i wszystkich zainteresowanych prowadzeniem, uczestniczeniem czy poznawaniem wartości muzyki chóralnej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie niedzielny Koncert Pasyjny skierowany do wszystkich mieszkańców oraz gości miasta i gminy Międzyrzec Podlaski.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/TYbv7ZgNF2vu3i1n9ks. PB/DW
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
ks. Paweł Broński
+48.503545053

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.