Międzyrzec Podlaski

Jubileuszowe Misje św. w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Międzyrzecu

02
maj 2022

1 maja w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Międzyrzecu Podlaskim zakończyły się Jubileuszowe Misje święte. Misje trwały osiem dni.

W sobotę, 30 kwietnia do parafii przybyły Święte Znaki- kopia Cudownego Obrazu Matki Bożej Kodeńskiej i relikwie Błogosławionych Męczenników z Pratulina. Mszy św. przewodniczył Biskup Siedlecki.

Przez Misje św. mamy umocnić się w wierze – mówił w homilii biskup Kazimierz Gurda.

Misje św. są wielkim darem. Był to czas ożywienia wiary. Parafinie głęboko przeżyli te Misje – mówi ks. Dariusz Ostałowski proboszcz parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Międzyrzecu

Te misje zbliżyły mnie do Boga. To był czas pokuty i nawrócenia Dla mnie to był owocny czas – mówią wierni parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Międzyrzecu
Jubileuszowe Misje św. w Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Międzyrzecu Podlaskim prowadzili Ojcowie Oblaci o. Marcin Szwarc i o. Jarosław Kedzia.

POSŁUCHAJ

Podczas Misji św. w sobotę odbył się koncert uwielbienia z Maryją z Zespołem Ewangelizacyjnym Guadalupe z Lublina.

Misją zespołu jest uwielbienie Boga razem z Maryją oraz krzewienie kultu Matki Bożej z Guadalupe. Podczas koncertu zespół rozpowszechnia modlitwę różańcową m.in. zaprasza do Wieczernika Różańca Rodzinnego czyli codziennego wspólnego odmawiania różańca.

POSŁUCHAJ

W niedzielę 1 maja wierni w obecności Świętych Znaków odnawiali przyrzeczenia małżeńskie. Jubileuszowe Misje Ewangelizacyjne w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Międzyrzecu zakończyły się modlitwą pod krzyżem i pożegnaniem Znaków.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Sławomir Karczewski
+48.500106003

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.