Sokołów

Odpust w parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim

04
kwi 2024

W najbliższą niedzielę, 7 kwietnia w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim odbędą się uroczystości odpustowe. Punktem kulminacyjnym ma być Msza św. o godzinie 11.00.

Do udziału w tym wydarzeniu zaprasza ks. Dariusz Kujawa, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego. - Przez cały dzień świętujemy, ale ta Msza św. będzie bardzo uroczysta z procesją eucharystyczną. Bardzo gorąco na nią zapraszamy, żebyśmy z tych wszystkich darów, łask, mogli skorzystać, które Jezus tego dnia chce udzielić grzesznikom, nam wszystkim – podkreślił.

- Uroczystości odpustowe wypadają w Święto Miłosierdzia Bożego. Sam Pan Jezus podczas objawień siostrze Faustynie Kowalskiej powiedział, że pragnie abyśmy przeżywali to święto w drugą niedzielę wielkanocną – dodał ks. Dariusz Kujawa.

Uroczystości odpustowe w najbliższą niedzielę odbędą się również w parafii Miłosierdzia Bożego w Siedlcach i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białej Podlaskiej. Z tego miejsca Katolickie Radio Podlasie przeprowadzi transmisję Mszy św. o godzinie 12.30 pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.