Diecezja siedlecka

Wakacyjny Dzień Wspólnoty Oazowej w Radzyniu Podlaskim

15
lip 2021

15 lipca w Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbył się Wakacyjny Dzień Wspólnoty Oazowej. Po raz kolejny w radzyńskim Sanktuarium na zaproszenie ks. proboszcza Romana Wiszniewskiego przybyło ponad 300 uczestników wakacyjnych oaz diecezji siedleckiej.

Spotkanie rozpoczęło się zawiązaniem wspólnoty o godzinie 9.30, po czym odbyła się prezentacja wszystkich oazowych grup, wśród których była: Oaza Życia 1° Dawidy z moderatorem ks. Grzegorzem Bielakiem, Oaza Rodzin 1° z Pratulina, Oaza Rodzin 3° z Łukowa, których moderatorem jest ks. Łukasz Iwaniec, Oaza Rodzin 1° Bobrowniki z ks. Rafałem Przezdziakiem, Oaza Dzieci Bożych 2° z Podedwórza z ks. Kamilem Duszkiem oraz Oaza Nowego Życia 1° z Wisznic z ks. Kamilem Frączkiem.

O godzinie 12.20 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. Po Mszy Świętej i agapie obyło się Nabożeństwo Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, podczas której można było złożyć przyrzeczenia abstynencji za siebie lub innych, którzy są w nałogach.Inf. pras.0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.