Łuków

ŁOK: w obiektywie Joanny

Kultura Wt. 06.10.2020 16:44:00
06
paź 2020

W Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury do 17 października będzie można oglądać wystawę fotografii. Autorką zdjęć jest pochodząca z Łukowa Joanna Kielmas.

W informacji z Łukowskiego Ośrodka Kultury, która dotarła do naszej redakcji, autorka zdjęć pisze o sobie i o swojej pracy tak:


Nazywam się Joanna Kielmas. Mieszkam w Łukowie. Jestem studentką na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, drugiego stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Fotografia zawsze odgrywała w moim życiu ważną rolę. Bardzo często uwieczniam na swoich zdjęciach miejsca, które miałam okazję zobaczyć i do których mam ogromny sentyment. Uwielbiam uwieczniać na swoich fotografiach malownicze zachody słońca, piękno natury: kwiaty, krajobrazy, a także architekturę miast. Często podróżuję po różnych zakątkach Polski. Każde miejsce, które odwiedzam, zawsze uwieczniam na zdjęciach.


W wystawie chciałam przedstawić miejsca, które odwiedziłam i są one dla mnie wyjątkowe. Ekspozycja przedstawia moją miłość do fotografii i pokazuje różne zakątki Polski: Miasto Grudziądz, Lublin, Polskie Tatry, Jezioro Firlej i wiele innych. Zaprezentowany wernisaż jest szczeblem umożliwiającym zdobycia dodatkowych punktów do uzyskania stypendium rektora Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.


Wystawę „W obiektywie Joanny” w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury będzie można oglądać od 7 do 14 października.


AKup/DW

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.