Łuków

Spektakl teatralno-kabaretowy z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kultura Wt. 24.01.2023 15:50:19
24
sty 2023

21 stycznia, z okazji Dnia Babci i Dziadka w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralno-kabaretowy pt. „I co Pan wyprawia...?”.

„I co Pan wyprawia...?” to spektakl teatralno–kabaretowy z tekstami Teresy Gałczyńskiej, Tadeusza Rossa i Romana Szczeblewskiego. Reżyseria - Teresa Gałczyńska, muzyka „na żywo” - Łukasz Kowalski.

W spektaklu wystąpili aktorzy z popularnego serialu „Rodzinny interes” (TV Puls) - Teresa Gałczyńska (grająca tam ciotkę Jadwigę) i Roman Szczeblewski (mechanik Bronek Majcherek). Była to historia dziennikarki, która zagrała w serialu, lecz tak spodobała jej się praca na planie filmowym, że postanowiła zostać gwiazdą show biznesu. Podczas pierwszego występu czekając na swojego menagera, z którym ma podpisać umowę, spotyka niespodziewanie na scenie swojego kolegę serialowego. Ten również szukając pracy na scenie, trochę przeszkadza jej w występie chcąc zaprezentować swoje umiejętności prestidigitatorskie na estradzie. Z nieoczekiwanych zwrotów akcji wyszły śmieszne sytuacje oraz nieoczekiwane zakończenie.

W spektaklu wykorzystano piosenki z musicalu „Chicago”, „Cabaret” oraz piosenki wykonywane „na żywo” przy akompaniamencie Łukasza Kowalskiego.Inf. pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.