Łuków

"Tonia" - komediodramat produkcji polskiej w Łukowskim Ośrodku Kultury

Kultura Śr. 24.05.2023 13:50:56
24
maj 2023

W Łukowskim Ośrodku Kultury będzie można obejrzeć komediodramat produkcji polskiej pt. „Tonia”. Na film zaproszone są osoby indywidualnie oraz grupy zorganizowane, które mogą zamówić specjalny seans w dogodnym dla siebie terminie. Film „Tonia” będzie wyświetlany w Kinie Łuków w dniach od 26 maja do 1 czerwca o godz. 19:10.

Tonia ma 11 lat. Na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od swoich rówieśniczek, ale to naprawdę wyjątkowa dziewczyna. Żyje w świecie fantazji a jej głowa jest pełna marzeń i niesamowitych pomysłów. Mieszka z babcią i tatkiem, który nadużywa alkoholu. Choć nie jest jej łatwo, z uśmiechem na twarzy mierzy się z codziennymi problemami. Jest sprytna, inteligentna, a przy tym niezwykle urocza. Ma w sobie więcej siły i energii niż niejeden dorosły. Gdy dowiaduje się, że jej ukochany ojciec planuje wyjechać do pracy we Włoszech, postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Upija go, wrabia w przyjmowanie porodu cielaka, zaprasza do domu jego kochankę. Kreatywność Toni nie zna granic. Mimo niepowodzeń, nie poddaje się. Jest przekonana, że dopnie swego. Do czasu, aż na jaw nie wyjdzie skrywana przez lata rodzinna tajemnica.

„Tonia”

reżyseria - Marcin Bortkiewicz;
scenariusz - Marcin Bortkiewicz;
gatunek - komediodramat;
produkcja - Polska;
premiera - 12 maja 2023r. (Polska) i 6 sierpnia 2022r. (świat);
czas: 1 godz. 23 minuty;

zwiastun: www.youtube.com/watch?v=uLf-Mt1Ijtw

Bilety na film „Tonia” są do nabycia w kasie Kina Łuków oraz on-line ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury
Grupy zorganizowane proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Kinem Łuków w celu ustalenia terminu i godziny seansu.źródło: Łukowski Ośrodek Kultury 
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.