Drohiczyn

Trwa internetowe głosowanie w Festiwalu Piosenki Religijnej

Kultura Czw. 08.10.2020 14:07:00
08
paź 2020

Ponad 40 podmiotów bierze udział w tegorocznym Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2020, powiedział naszemu radiu ks. Piotr Jarosiewicz asystent diecezjalny KSM Drohiczyn, przypominając, że tym roku festiwal ma inną formę niż dotychczas.

Nie odbyły się stacjonarne przesłuchania festiwalowe, a wykonawcy nadesłali wideo z nagraniami, które następnie zostały opublikowane na kanale YouTube KSM Diecezji Drohiczyńskiej.
https://www.youtube.com/channel/UCXH5dxbqWSlQbNbtwSLHRiQ

Wszystkie utwory są oceniane przez komisję, a niezależnie od tego, przyznana będzie nagroda publiczności. Trwa już głosowanie słuchaczy. Nagrodę publiczności zdobędzie ten utwór i ten wykonawca, który otrzyma najwięcej polubień (lajków) na kanale YouTube KSM Diecezji Drohiczyńskiej.
Głosowanie trwa do 15 października. 16 października zostanie ogłoszony wynik konkursu publiczności. 17 października na Gali 25-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej zostaną wręczone nagrody.

Tegorocznemu festiwalowi towarzyszy hasło „Śpiewajmy Panu pieśń nową!”.

O Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Śpiewajmy Panu” Podlasie 2020 organizowanym po raz 27. przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej i trwającym głosowaniu internetowym Agnieszka Bolewska-Iwaniuk rozmawiała z ks. Piotrem Jarosiewiczem asystentem diecezjalnym KSM Drohiczyn.

POSŁUCHAJ


Źródło: KSM Drohiczyn

ABol [ja]

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.