O problemach Lubelszczyzny w audycji wieczornej Radia Podlasie/AUDIO

Na antenie radia Wt. 18.04.2023 17:44:57
18
kwi 2023

18 kwietnia w audycji wieczornej "Rozmowa dość poważna" na antenie Katolickiego Radia Podlasie, gościł uważany za jednego z najbliższych współpracowników Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, reprezentant najmłodszego pokolenia polityków tego ugrupowania - Michał Moskal.

Młody nie znaczy, że już nie bardzo doświadczony i obdarzony szerokimi kompetencjami. Michał Moskal, przewodniczący Forum Młodych PiS i Dyrektor Biura Prezydialnego PiS, odpowiadał na pytania o bezpieczeństwo Lubelszczyzny, przyszłość Kopalni Bogdanka, komunikację regionu ze światem, siłę OSP, sytuację puławskich Azotów i o rozwiązaniu problemu z ukraińskim zbożem.

Zapraszamy do wysłuchania AUDYCJI w Archiwum Dźwięków Radia Podlasie

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
problemy Pon. 24.04.2023 17:18:43

Czy katolickie radio nie ma ważniejszych problemów tylko promowanie towarzyszy z PiS. Chętnie posłucham o tym dlaczego młodzi nie chodzą na religię i dlaczego kościół tak bardzo promuje PiS. A może przedstawcie jakiegoś młodego nauczyciela i zapytajcie jak utrzymać rodzinę za pensję niewiele wyższą niż najniższa krajowa. Promowanie chłopca, który tyle osiągnął ile dała mu partia, bo sam nic nie umie przynosi redakcji wstyd. To właśnie odwraca ludzi od kościoła.

!!!... Sob. 22.04.2023 14:23:45

Przypominam sobie tego pana,z okazji zaręczyn, na dole w kopalni Bogdanka.Media szeroko relacjonowały.