MarcinJabłkowski

Starosta bialski Mariusz Filipiuk: „Nie spodziewam się brutalnej kampanii wyborczej”

28
lut 2024

- Kampania wyborcza jeszcze się na dobre nie rozpoczęła – zwrócił uwagę w rozmowie z Radiem Podlasie starosta bialski. Mariusz Filipiuk w audycji O Tym Się Mówi przekonywał, że dobrzy samorządowcy nie muszą nastawiać się na wielką walkę z przeciwnikami.

Kampania wyborcza

Gość Marcina Jabłkowskiego zauważył również, że sporą rolę w tegorocznej kampanii odgrywa czas do wyborów. Starosta bialski w rozmowie z Radiem Podlasie zapowiedział, że w swojej kampanii zamierza zaproponować wyborcom kontynuację rozpoczętych inwestycji i dalsze nakłady na drogi, które są, w jego opinii, podstawą rozwoju każdego samorządu.

Zielony Ład i protesty rolników

Starosta bialski Mariusz Filipiuk w rozmowie z Radiem Podlasie zapewniał, że jest pełen podziwu dla determinacji rolników, którzy walczą nie tylko o swoją, ale naszą wspólną przyszłość. Gość Marcina Jabłkowskiego zwrócił uwagę, że Zielony Ład, przeciwko któremu rolnicy protestują, jest niebezpieczny dla wszystkich konsumentów. Gość Marcina Jabłkowskiego w audycji O Tym Się Mówi podkreślił, że głos rolników musi być dobrze słyszany i na Wiejskiej i w Brukseli. - Rolnicy powinni konsekwentnie domagać się od swoich przedstawicieli w rządzie i Parlamencie Europejskim zmian w unijnej polityce i Zielonym Ładzie – uważa starosta bialski Mariusz Filipiuk.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Marcin Jabłkowski

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.