Ryki

52-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Region Śr. 03.04.2024 14:03:48
03
kwi 2024

52-letni mieszkaniec powiatu ryckiego odpowie za posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu ryccy kryminalni zabezpieczyli narkotyki, z których można byłoby sporządzić ponad 470 działek dilerskich. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Ryccy kryminalni, realizując działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o tego typu przestępczość.
Funkcjonariusze podejrzewali, że 52-letni mieszkaniec powiatu ryckiego może posiadać środki odurzające, sprawdzili więc jego mieszkanie i pomieszczenia gospodarcze. Kryminalni podczas przeszukania znaleźli słoiki i puszkę z zawartością suszu roślin koloru zielonego oraz doniczkę z sadzonkami konopi. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że była to marihuana. Z zabezpieczonych narkotyków można byłoby wykonać ponad 470 działek dilerskich.

Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rykach, gdzie usłyszał zarzut posiadania wbrew przepisom ustawy znacznej ilości środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.aspirant Łukasz Filipek, KPP Ryki
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.