„Badamy nie tylko mamy” – profilaktyczna akcja w Dniu Matki
maj 2026
Z okazji Dnia Matki w Siemiatyczach odbędzie się akcja profilaktyczna „Badamy nie tylko mamy”, skierowana do kobiet i mężczyzn. Organizatorzy podkreślają, że troska o zdrowie to jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy podarować bliskim, ale także samym sobie.
Wydarzenie odbędzie się 26 maja w godzinach od 10.00 do 12.00 w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach. Akcja ma promować profilaktykę zdrowotną oraz zachęcać do regularnych badań i większej dbałości o własne zdrowie.Organizatorzy przypominają, że profilaktyka to podstawa, a odpowiedzialność za zdrowie dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Inicjatywa ma budować świadomość tego, jak ważne są regularne badania i szybkie reagowanie na niepokojące sygnały organizmu.
Organizatorami wydarzenia są Siemiatyckie Amazonki oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Grafika: Siemiatyckie Amazonki



0 komentarze