Łuków

Bożonarodzeniowy Kiermasz w Adamowie

Region Pon. 04.12.2023 16:44:59
04
gru 2023

Już po raz drugi mieszkańcy Adamowa i okolic wzięli udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Odbył się on w szkolnej sali gimnastycznej. Cały dochód z kiermaszu został przeznaczony na akcję „Szlachetna Paczka”.

II Gminny Kiermasz Bożonarodzeniowy odbył się w niedzielę, 3 grudnia. Sala gimnastyczna w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Adamowie pękała w szwach. Mieszkańcy licznie przybyli na kiermasz aby oglądać występy przedszkolaków i uczniów podstawówki oraz aby kupować stroiki i ciasta przygotowane przez organizatorów. Chętnie też brano udział w licytacjach.

Główną organizatorką wydarzenia była dyrektor adamowskiej podstawówki Anna Bartosiewicz. Jest on również liderką „Szlachetnej Paczki” w rejonie adamowskim. I jak nam mówi, cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup rzeczy, które już za dwa tygodnie, podczas „weekendu cudów”, trafią do rodzin objętych akcją „Szlachetnej Paczki” z terenu gmin Adamów, Krzywda, Wojcieszków i Serokomla.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Adamowie można uznać za bardzo, bardzo udany.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.