Kierowcy

Całkowicie zablokowana DK – 19 w miejscowości Borki między Radzyniem Podlaskim a Kockiem

09
lut 2024

9 lutego na drogach w całym regionie rozpoczął się protest rolników. W kilku miejscach zablokowana jest krajowa 19 – tka. Całkowita blokada DK-19 jest m.in.: w miejscowości Borki w powiecie radzyńskim na wysokości stacji paliw Safari. Trasa będzie zablokowana do godz. 15:00.

Ponadto na terenie województwa lubelskiego drogi są zablokowane w następujących miejscach:

Powiat rycki
Ryki-Moszczanka-Dęblin droga nr K48. Przejazd ulicami.

Powiat lubartowski
Miejscowość Michów droga DW809, Miejscowość Łucka droga DK 19.

Powiat bialski:
Miejscowość Łomazy:
Przejazd ciągników rolniczych DW-812 z miejscowości Łomaz-Wisznice (na rondzie powrót i dalszy przejazd w kierunku Białej Podlaskiej).
Biała Podlaska przejazd ulicami: Lubelska-Witoroska-Łomaska-Zamkowa-Janowska- DK-2-Warszawska-Zamkowa-Łomaska-Witoroska-Lubelska- DW812-Łomazy
Miejscowość Wisznice:
Przejazd kolumn ciągników rolniczych DW-812 z miejscowości Wisznice ul. Warszawska- Kościelna-rondo (skrzyżowanie DW-812 z DK-63) i droga powrotna (prawdopodobne utrudnienia w związku możliwością czasowego blokowania ronda)
Miejscowość Międzyrzec Podlaski:
Zajęcie jednego pasa ruchu na DK-2.

źródło: Policja Lubelska 

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

3 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Bolesław - rolnik Sob. 10.02.2024 11:01:54

Wielu ludzi ma wizyty lekarskie w Lublinie na które czekają od miesięcy. Co są oni winni, ze nie będą mogli godziwie dojechać. Czy jeden z drugim rolnik kupi przez to nowy wypasiony ciągnik ? Pełny brzuch to nie wszystko. Za wschodnią granicą przelewają krew między innymi i za nas. Brawo strajkujący PATRIOCI

:) zuzia Pt. 09.02.2024 19:01:33

Popieram protesty ale powinni na WARSZAWE JECHAĆ WSZYSCY ROLNICY A NAJLPIEJ NA BRUKSELE :) miłego weekendu

Podlasiak Sob. 10.02.2024 18:56:39

Jak Tusk wróci z narciarskich wojaży to w Brukseli załatwi rolnikom raj na polskiej ziemi. Załatwi raj tak, że rolnicy będą chodzić nago - jak w raju. W latach 2008-2015 za czasów rządów PO-PSL - oni "nie kradli" -a pieniędzy nie było i nie będzie, jedynie starczyło na podwyższenie wieku emerytalnego. A w latach 2015-2023 za czasów PIS- rządzący "kradli"-a starczyło na 500 plus, na trzynastkę i czternastkę dla emerytów, na asfaltowe dywaniki na lokalnych wiejskich drogach itp. Ale wielu Polakom pasuje raj PO-PSL, bo niektórzy będą jeździć z marszałkiem Hołownią Trzecią Drogą do Brukseli. Szczęśliwej drogi już czas..... jak mówią słowa piosenki. Z poważaniem jeszcze normalnie myślący potomek unitów podlaskich.