Biała Podlaska

Grzegorz Bierecki: Opozycja i niektóre media kłamią o Polskim Ładzie

Region Pt. 13.08.2021 11:39:23
13
sie 2021

Senator Grzegorz Bierecki w rozmowie z Radiem Podlasie przekonywał, że Polski Ład wpłynie pozytywnie na nasz Kraj. Skrytykował część mediów i opozycję, którzy, jego zdaniem, przekazują fałszywe informacje na temat rządowego programu.

Gość Marcina Jabłkowskiego pytany czy ma receptę na uspokojenie emocji wokół Polskiego Ładu powiedział „wystarczy przestać oglądać TVN”. Jego zdaniem ta stacja, a także politycy opozycji używają kłamstw, aby zasiać niepokój wśród przedsiębiorców.

Na zarzut, że podniesienie podatków przedsiębiorcom spowoduje przerzucenie kosztów na odbiorców ich usług, rozmówca Radia Podlasie podkreślił, że pieniądze, jakie pozostaną w kieszeniach obywateli zostaną przez nich spożytkowane właśnie na korzystanie z tych usług.

Senator Grzegorz Bierecki w audycji O Tym Się Mówi odniósł się również do sytuacji w Stadninie Koni Arabskich w Janowie Podlaskim w kontekście rozpoczynających się właśnie Dni Konia Arabskiego. POSŁUCHAJ

Mji [ja]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Marcin Jabłkowski

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.