POWIAT SIEDLECKI

I Lawendowy Piknik w Purzecu

Region Pon. 08.08.2022 13:58:46
08
sie 2022

Sesje zdjęciowe na polu lawendowym, ciekawe warsztaty, animacje dla dzieci, gry i konkursy wypełniły program I Lawendowego Pikniku, który odbył się w niedzielę, 7 sierpnia w podsiedleckim Purzecu. Organizowane po raz pierwszy wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy pikniku Paulina i Sławomir Stańczukowie zadbali o to, by nie zabrakło atrakcji dla starszych i młodszych. Na dzieci czekały interesujące warsztaty robienia przypinek z motywem lawendy. Długa kolejka ustawiała się także do animatorki ozdabiającej dziecięce ręce brokatowymi tatuażami. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia. Uczestnicy pikniku mieli możliwość wesprzeć zbiórkę na rzecz małego siedlczanina - Mateuszka Pietraka (link do zbiórki TUTAJ)
Warsztaty robienia mydełek i fusetek z lawendy przyciągnęły zarówno dorosłych jak i dzieci. W programie wydarzenia znalazły się także warsztaty tworzenia makramowych kwietników.

Podczas pikniku lawendowego nie zabrakło akcentu muzycznego. Na oryginalnej scenie, która idealnie wkomponowała się w lawendowy krajobraz, wystąpiła młoda wokalistka - Lena Ornowska. Finalistka muzycznego programu zaprezentowała znane i lubiane przeboje. Każdy utwór publiczność nagradzała dużymi brawami.

Odwiedzający mieli okazję spróbować lawendowych lodów i słodyczy. Podczas pikniku pojawiło się wielu miłośników fotografii, którzy przemierzali lawendową plantację w poszukiwaniu dobrych kadrów. Inni odpoczywali na kocach i leżakach pośród lawendowego pola.
Js

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.