O problemach dzieci z rodzin alkoholowych w wieczornej audycji Radia Podlasie

Archiwum Czw. 20.04.2023 11:59:41
20
kwi 2023

O problemach osób uzależnionych od alkoholu lub narkotyków po zakończeniu terapii w placówce leczenia odwykowego w kontekście ich relacji z dziećmi, mowa będzie w audycji wieczornej na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Audycja zostanie zrealizowana we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Dziś w Audycji Trzeźwiejących Alkoholików "Boże użycz nam pogody ducha" zostanie poruszony temat przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu poprzez integrację społeczną takich osób a także temat dzieci z rodzin z problemem alkoholowym.

Prowadzący audycję Lech Zakrzewski - instruktor terapii uzależnień, będzie gościł w radiowym studiu mieszkańców Łukowa. Porozmawia z rodzicami z problemem alkoholowym, którzy obecnie nie piją, o ich relacjach z dziećmi wcześniej i obecnie, o zachowaniach dzieci wcześniej i obecnie, oraz o problemach dzieci, których rodzice nadużywają alkoholu.

Audycja rozpocznie się w czwartek, 20 kwietnia o godzinie 21.40 i zostanie zrealizowana we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Kolejna audycja z tego mini-cyklu zostanie wyemitowana 18 maja. Wówczas mowa będzie o pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom na przykładzie działalności Oddziału Leczenia Uzależnień w Łukowie.

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie na FB

POSŁUCHAJ ON-LINE

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.