Sokołów

Przedszkolaki z Sokołowa Podlaskiego odwiedziły radio

Region Śr. 13.03.2024 13:46:13
13
mar 2024

W środę, 13 marca redakcję Katolickiego Radia Podlasie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim. W radiu gościła grupa 5-latków "Szczęśliwe serduszka" i grupa 6-latków "Wesołe motylki".

W czasie pobytu w rozgłośni dzieci przyjrzały się pracy realizatora, spikera oraz prezentera informacji. Przedstawicielka redakcji pokazała dzieciom rejestrator dźwięków – „reporterkę” oraz mikrofon i kostkę z logo KRP. Przedszkolaki miały także okazję wcielić się w rolę reporterów radiowych. Mikrofon nikogo nie onieśmielił i dzieci chętnie przeprowadziły wywiady, a także z powodzeniem odnalazły się w roli rozmówców.

Ostatnim punktem wizyty w radiu był udział w nagraniu. Na twarzach przedszkolaków dało się zauważyć nieśmiałość połączoną z podekscytowaniem. Mali sokołowianie powiedzieli kilka słów o sobie do mikrofonu. Odsłuchiwanie nagranych głosów dostarczyło wszystkim wielu emocji. Nie mniej entuzjastyczne komentarze pojawiły się, gdy dzieci usłyszały swoje zmodyfikowane głosy.

Wizytę w redakcji Katolickiego Radia Podlasie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.