Siemiatycze

Rozśpiewane, roztańczone i pełne prezentów Mikołajki w Przedszkolu Gminnym

Region Śr. 06.12.2023 17:08:28
06
gru 2023

Prawdopodobnie każdy lubi dostawać prezenty, a Mikołajki obchodzone 6 grudnia dają ku temu doskonałą sposobność. Nic więc dziwnego, że to data wyczekiwana przez dzieci, a dorośli zawsze starają się, by najmłodsi mieli w tym dniu wiele miłych doświadczeń.

W Przedszkolu Gminnym w Siemiatyczach Mikołaj zjawił się skoro świt 6 grudnia. Jego wizyta to wygrana w konkursie w mediach społecznościowych, gdzie wydarzenie to zebrało ponad 1400 głosów. Mikołaj witał wszystkie dzieci, a potem bawił się z nimi. Nie był to koniec atrakcji, bo kadra pedagogiczna wcieliła się w rolę elfów, reniferów, wróżki i oczywiście Mikołaja, a na scenie zagościła „Fabryka Świętego Mikołaja”. Było dużo śmiechu i radości, a kiedy Mikołaj wsiadł na sanie, by odjechać do innych oczekujących go dzieci, Anna Moczulska dyrektor przedszkola zapowiedziała, że kiedy dzieci wrócą do swoich sal na wszystkich czekać będą upominki.

To był bardzo udany dzień, a jego uroczysty charakter podkreślały czerwone stroje, które tego dnia miały zarówno dzieci jak i dorośli, bo wszyscy chcieli być pomocnikami Świętego Mikołaja.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
dziadek Śr. 06.12.2023 16:16:12

Brawo Gmina Siemiatycze. Robi wrażenie. Dzieciaki zadowolone a jeszcze bardziej rodzice