Garwolin

S17 w Gończycach - przejezdna, DK19 między Kockiem a Lubartowem - zablokowana

Region Pt. 23.02.2024 12:05:30
23
lut 2024

Na terenie województwa mazowieckiego nie ma utrudnień w ruchu. Na terenie województwa lubelskiego w naszym regionie rolnicy protestują m. in.: Wólce Rozwadowskiej na DK19 między Kockiem i Lubartowem oraz na głównym rondzie w Parczewie.

Droga S17 w Gończycach w powiecie garwolińskim w województwie mazowieckim jest przejezdna w obu kierunkach. Rolnicy zakończyli tu protest. Według policji obecnie na drogach województwa mazowieckiego nie ma utrudnień w związku z protestami rolniczymi. Przez trzy dni od wtorku do czwartku rolnicy zablokowali S17 między węzłami Trojanów i Górzno w powiecie garwolińskim. Droga była nieprzejezdna w obu kierunkach. Ruch odbywał się objazdami.

Inaczej jest na DK19 miedzy Kockiem a Lubartowem w województwie lubelskim. W Wólce Rozwadowskiej kolejny dzień trwa blokada trasy w obu kierunkach. Na jezdni stoją pojazdy rolnicze. Policja zabezpiecza miejsce protestu i kieruje na objazdy droga powiatową, DW 809, DK 48. Dzisiejsza blokada potrwa, tak jak w poprzednich dniach do godziny 17.00.

Do 14.00 potrwa dziś także blokada głównego skrzyżowania w centrum Parczewa.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.