Sokołów

Sokołów Podlaski: 6 osób wyskoczyło z bagażnika i rozbiegło się po mieście. Szukają ich policjanci

12
cze 2024

W Sokołowie Podlaskim policja prowadzi poszukiwania grupy nielegalnych imigrantów, którzy podróżowali samochodem osobowym marki Seat. W centrum miasta po zatrzymaniu auta przez policję - kilka osób wybiegło z bagażnika i rozbiegło się po mieście – informuje Miejski Reporter. Z kolei profil Samochody Ratownicze udostępnia komunikat o działaniach policji.

„Aktualnie na terenie Sokołowa Podlaskiego i okolic trwają poszukiwania grupy nielegalnych imigrantów. Sokołowscy policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.
Z niepotwierdzonych informacji wiemy, że doszło już do pierwszych zatrzymań. Jeśli ktoś widział grupę osób dziwnie zachowujących się, osób podobnych z wyglądu do pochodzących z Bliskiego Wschodu – proszony jest o kontakt z Policją” – głosi komunikat opublikowany na profilu FB Samochody Ratownicze.

Miejski Reporter podaje więcej informacji: „W Sokołowie Podlaskim w samym centrum miasta Policja zatrzymała Seata z którego z bagażnika wyskoczyło 6 uchodźców i rozbiegli się po mieście. Trwa obława. Kierujący autem został zatrzymany. Seat jest na tablicach WGM” - informuje Czytelnik portalu.

Sokołowska policja potwierdza, że wykonuje działania z udziałem samochodu osobowego. St. Sierż. Aleksandra Borowska, rzecznik prasowy KPP Sokołów Podlaski informuje jedynie, że na ulicy Wilczyńskiego w Sokołowie Podlaskim doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Seat. Obecnie na terenie miasta trwają wzmożone działania patroli Policji.

Obecni na miejscu Policjanci szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA: Jak podaje Miejski Reporter - do zdarzenia doszło na ulicy Wilczyńskiego. W aucie w sumie podróżowało 9 osób, w tym kierowca. 8 osób oddaliło się z pojazdu. Kierowca obywatel Białorusi został zatrzymany. Auto zostało odholowane na policyjny parking.


Źródła: Miejski Reporter, Samochody Ratownicze, własne
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

7 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Zdravko Czw. 13.06.2024 10:55:01

Nie opublikowali wizerunków. Standard

Smutek Czw. 13.06.2024 10:40:17

A referendum? Ilu Polaków nie wzięło udziału? A w ostatnich wyborach jaka była frekwencja, ilu rolników wzięło udział w głosowaniu? Zaraz będą blokować drogi i utrudniać ludziom życie. A można było zagłosować nie tylko tym razem.

PATRIOTA Pon. 24.06.2024 12:09:08

OBUDŹ SIĘ POLSKO,BO NIEDŁUGO ZALEJE NAS DESZCZ ZE WSCHODU I Z ZACHODU ,CIEMNE CHMURY JUŻ TU SĄ

Żadna sensacja Czw. 13.06.2024 03:34:42

To żadna sensacja. Już wkrótce takie sytuacje będą codziennością. Tak zdecydowaliśmy w demokratycznych wyborach.

Informacja Wt. 25.06.2024 01:11:41

Ostatnio była świeża dostawa kilkudziesięciu młodych zagranicznych gości do ośrodka w Łukowie

Zdziwiona Czw. 13.06.2024 13:59:06

O godz 16 w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 201 samochód też się zatrzymał i ktoś wyskoczył i człowiek o takim wyglądzie ekstremalnie mały chudy i brudny z farbami przebiegał i chował się oglądał i nerwowo reagował i na tym parkingu to nie pierwszy raz.

floyd44 Czw. 13.06.2024 06:19:43

Jak rozumiem to szukają ich bo potrzebujemy "lekarzy i inżynierów" ...