Diecezja siedlecka

Spotkanie Zawierzonych

15
kwi 2024

W sobotę, 27 kwietnia, w wigilię wspomnienia św. Ludwika M. Grignion de Montforth (twórcy Rekolekcji Zawierzenia), w Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbędzie się spotkanie formacyjne dla osób, które dokonały aktu zawierzenia Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. W programie przewidziane są: modlitwa różańcowa, adoracja Najświętszego Sakramentu z Niepokalaną, Msza św. z obrzędem poświęcenia obrazu z wizerunkiem św. Ludwika M. Grignion de Montforth.,konferencja formacyjna, ucałowanie relikwii św. Ludwika i na zakończenie agapa.

Celem spotkania jest pogłębienie treści związanych z rekolekcjami zawierzenia, stała formacja oraz pogłębienie relacji między osobami, które przeżyły takie ćwiczenia duchowe. Do wspólnej modlitwy zaproszeni są także te osoby, które w chcą się więcej dowiedzieć o Drodze Zawierzenia, oraz wszyscy czciciele Matki Najświętszej. Na spotkanie zaprasza ks. Grzegorz Suwała, diecezjalny duszpasterz Osób Zawierzonych, wraz z miejscowymi Duszpasterzami.

Więcej informacji na www.zawierzenisiedlce.pl www.facebook.com/Zawierzeniinf: xGS

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.