Na antenie radia

Pobierz aplikację Katolickiego Radia Podlasie

Region Czw. 12.10.2023 14:29:01
12
paź 2023

W App Store i Google Play, na systemach Android i iOS, a także Android Auto i Apple CarPlay dostępna jest już aplikacja Katolickiego Radia Podlasie.

Jeśli chcecie być jeszcze bliżej nas, mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do słuchania Katolickiego Radia Podlasie na żywo on-line, podcastów, portalu Podlasie24.pl i FARO.tv, ściągnijcie na swój telefon aplikację Katolickiego Radia Podlasie.
Link do sklepu Google https://tiny.pl/cjlt6

Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację, będą mieli możliwość słuchania radia on-line oraz otrzymają dostęp do wszystkich podcastów radiowych. Dzięki aplikacji  można również zapoznać się z ramówką radia, a także możliwościami reklamowania się w Katolickim Radiu Podlasie i portalu Podlasie24.pl.

Aplikacja daje także możliwość przekazania w bardzo intuicyjny sposób darowizny na rzecz Radia. Będzie to można zrobić poprzez wybranie jednej z dostępnych opcji lub poprzez wpisanie własnej kwoty, którą trzeba będzie zatwierdzić w systemie płatności online iMoje. Szybkie przekierowania na odpowiednie kontakty umożliwiają błyskawiczne zamówienie intencji czy kontakt z pracownikami radia.

Po ściągnięciu aplikacji, odbiorca będzie miał także szybki dostęp do Regionalnego Portalu Informacyjnego Podlasie24.pl i Faro.tv, czyli Internetowej Telewizji Diecezji Siedleckiej.

Ks. Marek Bieńkowski - dyrektor Katolickiego Radia Podlasie o aplikacji:

Partnerem strategicznym aplikacji Katolickiego Radia Podlasie jest PGE Dystrybucja.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.