Region

Tomasz Goska wyróżniony na Gali FENIKS 2024

Siedlce Niedz. 14.04.2024 13:14:39
14
kwi 2024

Tomasz Goska – realizator dźwięku i autor audycji muzycznych w Katolickim Radiu Podlasie, został doceniony przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. Jego album "Apocalypsis", inspirowany Apokalipsą św. Jana, wydany przez Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej UNITAS został wyróżniony w kategorii „Muzyka chrześcijańska – klasyczna / współczesna”. Serdecznie gratulujemy.

Gala wręczenia Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2024 odbyła się 13 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Warszawie.

Szczegółowe wyniki konkursu Nagrodę FENIKS informacje TUTAJ

APOCALYPSIS Tomasza Goski, album wydany przez Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej Unitas to swoisty muzyczny traktat odwołujący się do wizji biblijnego końca świata. Zastosowana przez autora artystyczna formuła swój rozmach zawdzięcza bogatemu instrumentarium i stylistyce przywołującej hollywoodzkie superprodukcje filmowe.

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS towarzyszy Targom Wydawców Katolickich niemal od początku ich istnienia. Promuje szeroko rozumianą produkcję wydawniczą o tematyce religijnej, jednocześnie tworząc i dyktując czytelnicze trendy wielomilionowej publiczności. W roku 2024, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników oraz środowiska wydawców publikacji o tematyce religijnej Kapituła Nagrody podjęła decyzję o zmniejszeniu liczby konkursowych kategorii – z 19 do 11. Niezmiennie jednak, w ramach każdej z kategorii, uhonorowano najbardziej wartościowe spośród blisko 250 publikacji wydanych w roku 2023 i zgłoszonych do konkursu przez kilkadziesiąt podmiotów wydawniczych.

Transmisja uroczystości wręczenia nagród:Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.