Garwolin

Tragiczny finał poszukiwań

Region Sob. 09.12.2023 17:57:02
09
gru 2023

9 grudnia policjanci odnaleźli ciało zaginionego 29-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, około 6 km od miejsca zamieszkania. Mężczyzna wyszedł z domu 8 grudnia i ślad po nim zaginął.

8 grudnia ok godz. 13:30, 29- letni mieszkaniec gminy Borowie wyszedł z domu w Lalinach z psem i pomimo poszukiwań na zakrojoną skalę nie odnalazł się. W akcji wykorzystano quada oraz drona i kamerę z termowizją. Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny. - 9 grudnia policjanci odnaleźli ciało zaginionego 29-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, około 6 km od miejsca zamieszkania. Dziękujemy za liczne informacje, które były na bieżąco sprawdzane przez policjantów. Ze względu na dobro rodziny oraz trwające czynności nie udzielamy szczegółowych informacji – poinformowała podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowa KPP w Garwolinie.

W poszukiwaniach uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów oraz strażacy z jednostek OSP Chromin, OSP Borowie, OSP Laliny, OSP Iwowe, OSP Głosków i wóz operacyjny JRG Garwolin oraz zespół ratownictwa medycznego.

na podst. inf KPP
fot. OSP Chromin
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.