Łuków

Ukradł paliwo i odjechał ze stacji. Szuka go policja

Region Śr. 10.07.2024 15:36:06
10
lip 2024

Łukowska policja publikuje wizerunek sprawcy kradzieży, do jakiej doszło w czerwcu na stacji paliw. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć, proszony jest o osobisty kontakt z policjantami ze Stoczka Łukowskiego lub pod numerem telefonu 47 814 75 01.

Policjanci ze Stoczka Łukowskiego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w czerwcu na jednej ze stacji paliw. Z ich ustaleń wynika, że przed godziną 22.00 na teren tej stacji przyjechał samochód marki Audi. Jego kierujący wlał paliwo do kanistra, a następnie zatankował swój samochód. Nie zapłacił za paliwo i odjechał. Interweniujący policjanci ustalili, że tablice rejestracyjne zamontowane na samochodzie marki Audi nie należały do tego pojazdu, skradziono je wcześniej w Garwolinie.

- Sprawca kradzieży wraz z samochodem nagrał się na kamerach stacji paliw. Publikując jego wizerunek zwracamy się z prośbą do osób, które go rozpoznają o osobisty kontakt z policjantami ze Stoczka Łukowskiego lub pod numerem telefonu 47 814 75 01, bądź z najbliższą jednostką policji. Zapewniamy anonimowość – informuje łukowska policja.


asp. szt. Marcin Józwik


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.