Garwolin

Wypadek 11-latka na elektrycznej hulajnodze w Parysowie

Region Śr. 10.06.2026 07:05:29
10
cze 2026

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dziecka doszło w Parysowie 11-letni chłopiec, jadąc hulajnogą elektryczną, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Warszawie. Pamiętajmy, że hulajnoga to wygodny środek transportu, ale tylko wtedy, gdy korzystamy z niej z rozwagą.

W poniedziałek, 8 czerwca, dyżurny garwolińskiej Komendy Policji otrzymał informację o wypadku z udziałem dziecka poruszającego się na hulajnodze elektrycznej. Do zdarzenia doszło na jednej z dróg w miejscowości Parysów. Zgłoszenie dotyczyło chłopca leżącego na ziemi - był przytomny, jednak nie odpowiadał logicznie na zadawane pytania. Na miejsce natychmiast skierowano patrol oraz zespół ratownictwa medycznego.

- Policjanci ustalili, że 11-letni chłopiec, jadąc hulajnogą elektryczną bez kasku po drodze publicznej, podczas wykonywania skrętu stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. W wyniku upadku doznał obrażeń ciała. Został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala – informuje mł. asp. Michał Paziewski z garwolińskiej komendy.

na podst. inf. KPP
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.