Garwolin

Wypadek z udziałem trzech pojazdów w Lipówkach

Region Śr. 19.06.2024 16:13:59
19
cze 2024

W Lipówkach, na terenie gminy Pilawa zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. To kolejny wypadek, którego prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Policja zwraca się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków i kolizji. We wtorek, 18 czerwca około godziny 14:30 w Lipówkach w gminie Pilawa na ul. Głównej, prawdopodobnie z tej przyczyny doszło do kolejnego wypadku.

- Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volkswagenem. Kierująca tym pojazdem kobieta pod wpływem uderzenia straciła panowanie nad samochodem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwka renault. W zdarzeniu ucierpiała kierująca volkswagenem, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie – informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowa KPP Garwolin.

Inf. Pras.
Fot. OSP Lipówki
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.