Dziesiątki możliwości znalezienia pracy w regionie – Bialskie Targi Pracy

Archiwum Pt. 22.09.2023 14:08:04
22
wrz 2023

Kilkadziesiąt firm i instytucji zaprezentowało się w piątek, 22 września podczas Targów Pracy w Białej Podlaskiej. Takie wydarzenie to dobra okazja do tego, aby zapoznać się z ofertami pracy na rynku lokalnym, ale także poznać ofertę uczelni wyższych adresowaną do uczniów ostatnich klas szkół średnich.

Dziś w hali widowiskowej AWF w Białej Podlaskiej odbyły się po raz kolejny Bialskie Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej. Podczas wydarzenia odwiedzający mieli okazję zapoznać się ze stoiskami firm poszukujących pracowników na lokalnym rynku pracy, poznać specyfikę pracy Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej czy ofertę prezentowaną przez Wojskowe Centrum Rekrutacji. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich mogli zasięgnąć informacji odnośnie oferty edukacyjnej uczelni wyższych, dowiedzieć się, gdzie mogą znaleźć pracę czy i jak rozpocząć własną działalność gospodarczą itp.

Ponadto podczas targów prowadzone były wykłady dla przedsiębiorców, pracowników szkół, uczelni oraz osób uczących się i poszukujących pracy.

Na wydarzenie przybyło kilkudziesięciu wystawców prezentujących różnorodne oferty pracy dorywczej jak i stałej. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, a odwiedzający wyrażali swoje zadowolenie z możliwości skorzystania z przygotowanej oferty.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Izabela Chajkaluk
+48.500106004

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.