Biała Podlaska

Ewakuowano mieszkańców Białej Podlaskiej w rejonie ulic Sidorskiej i Kąpielowej!

Region Śr. 24.04.2024 09:47:15
24
kwi 2024

Przy ul. Sidorskiej 61 w Białej Podlaskiej znaleziono niewybuchy. Mieszkańcy pobliskich ulic zostali ewakuowani.

Podczas prac budowlanych prowadzonych przy ul. Sidorskiej 61 w Białej Podlaskiej zostały ujawnione niewybuchy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, na czas usuwania zagrożenia przez patrol saperski, od godz. 9:00 przeprowadzona zostanie ewakuacja mieszkańców z pobliskich ulic: Sidorskiej i Kąpielowej.

W celu zapewnienia ewakuowanej ludności bezpiecznego schronienia uruchomiono miejsce tymczasowego pobytu w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Leszczynowej 16 w Białej Podlaskiej, wjazd od ul. Orzechowej. Dowóz mieszkańców do miejsca ewakuacji zostanie zapewniony przez autobus MZK podstawiony w rejonie skrzyżowania ul. Sidorskiej i Wesołej oraz ul. Kard. S. Wyszyńskiego i Wesołej.

Mieszkańcy, wychodząc z domów, powinni pozamykać okna i drzwi, zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, dokumenty tożsamości oraz niezbędne leki. Podczas ewakuacji należy zachować spokój i bezwzględnie wykonywać polecenia Policji oraz innych uprawnionych osób. Powrót mieszkańców będzie możliwy po usunięciu zagrożenia.

Na czas prowadzonych czynności nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu tej części miasta. Komunikacja miejska zostanie skierowana na objazdy. Ruchem będą kierować policjanci.Miasto Biała Podlaska/FB

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
chris Śr. 24.04.2024 08:58:49

Szklane schrony czytaj hala szkoły podstawowej nr 6