Łuków

Koncert Maleo w Łukowskim Ośrodku Kultury

Kultura Niedz. 10.12.2023 12:30:14
10
gru 2023

Sala widowiskowa Łukowskiego Ośrodka Kultury wypełniła się widzami, którzy przyszli na koncert legendy polskiego rocka i reggae Darka Malejonka Maleo. Koncert odbywał się w ramach projekt „Ku pokrzepieniu serc”.

Darek Malejonek to współtwórca wielu grup muzycznych takich jak Izrael, Moskwa, czy Armia. W Łukowskim Ośrodku Kultury pojawił się na scenie w sobotni wieczór 9 grudnia, wraz ze swoim zespołem, którego częścią jest jego córka. „Koncert rozpoczął się od dynamicznych dźwięków, które szybko wciągnęły zgromadzoną publiczność. Maleo, z charakterystycznym uśmiechem na twarzy, prezentował szeroki repertuar muzyczny z bogatego dorobku artystycznego” – czytamy w nadesłanej do nas relacji. Na koncercie nie zabrakło utworów znanych z różnych etapów jego kariery, od czasów Izraela po współpracę z Maleo Reggae Rockers czy Arką Noego.

„W oparciu o szeroki repertuar muzyczny chcemy dotrzeć do ludzi z przesłaniem prawdziwego odważnego życia. Chcemy, żeby historie, o których śpiewamy, były natchnieniem i przykładem dla nas wszystkich jak możemy odważnie żyć, decydować i stawiać czoło nadchodzącym wydarzeniom. Tak żeby z naszej historii czerpać siłę i nadzieję” – mówił Darek Malejonek Maleo.

Projekt koncertów „Ku pokrzepieniu serc” dofinansowano ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.relacja i zdjęcia: ŁOK
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
?????? Niedz. 10.12.2023 17:35:52

Piosenki Arki Noego były wykonywane? Serio?