Łosice

Łosice zauważone w kraju

Region Wt. 21.05.2024 12:41:39
21
maj 2024

Miasto Łosice otrzymało statuetkę „Lider Rozwoju”. Wyróżnienie zostało przyznane podczas Samorządowego Kongresu Finansowego w Sopocie. Jak mówi burmistrz Mariusz Kucewicz nagroda jest powodem do dumy.

- Wyróżnienie jest potwierdzeniem oraz docenieniem działań całej naszej społeczności. Ponownie Łosice zyskały widoczność na arenie krajowej, co jest sukcesem dla nas wszystkich – podkreśla burmistrz.

Statuetkę odebrał burmistrz Mariusz Kucewicz podczas uroczystej gali w Sopocie. To drugie tego typu wyróżnienie z rzędu, które otrzymało miasto. Rok temu statuetkę w tej samej kategorii przyznano podczas Samorządowego Kongresu Finansowego w Chełmie.Źródło: UMiG Łosice
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
dumny z Łosic Śr. 22.05.2024 18:49:08

Bardzo miło, gratulacje, a jakie konkretnie działania wzięło pod uwagę jury ? Dziennikarz nie spytał ? A to ważna informacja, żeby być bardziej dumnym.

stąd Śr. 22.05.2024 14:53:01

Chyba o to chodzi, żeby jeszcze więcej młodych ludzi wyjeżdżało z Łosic. Taki to jest rozwój miasta. Owszem dwa mosty wybudowane, a co z pracą w Łosicach? Wokół Łosic bardzo dużo pieczarkarni, kurników, indycznikow, sadow, plantacji truskawek, aronii, czarnej porzeczki. Produkcja bazy surowcowej żywności idzie pełną parą, a co z przetwórstwem tych surowców? Ci, którzy są wlodarzami winni zająć się organizacją zakładu lub zakładów przetwórstwa bazy surowcowej żywności. W Łosicach nawet piekarni nie ma. To o jakim rozwoju jest mowa? Chyba rozwój eksportu młodych ludzi z Łosic do innych miast.