Międzyrzec Podlaski

Młodzież z Międzyrzeca Podlaskiego bawiła się na bezalkoholowym balu

Kościół Wt. 05.12.2023 16:05:48
05
gru 2023

W sobotę, 2 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim Duszpasterstwo Młodzieży miejscowego dekanatu po raz pierwszy zorganizowało Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Ponad 200 osób z całego regionu wspaniale bawiło się udowadniając, że nie napoje wyskokowe nie są wyznacznikiem dobrej zabawy, a swoją młodość można przeżywać świadomie z ogromną ilością pozytywnej energii i radości.

O godzinie 16.00 w jednym z hoteli w Międzyrzecu Podlaskim nastąpiło oficjalne rozpoczęcie balu, w którym wzięli udział proboszcz parafii św. Mikołaja ks. kan. Dariusz Parafiniuk oraz Zastępca Burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego Paweł Łysańczuk. Ks. Leszek Mućka – inicjator wydarzenia nie ukrywał towarzyszącej mu radości. - Jesteśmy zbudowani postawą tych młodych ludzi, którzy z tak wielkim entuzjazmem odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Bilety rozeszły się w zaskakującym tempie, a lista rezerwowych wciąż rosła… - mówił podczas oficjalnego rozpoczęcia wydarzenia.

Młodzież radośnie, we wspólnocie uczestniczyła w zabawie, innej od tej, którą proponuje jej współczesny świat. Okazało się, że młodzi chcą i potrafią wspaniale się bawić bez używek, uczestnicząc we wspólnych tańcach i zabawach. O doskonałą muzykę i świetny klimat zadbał Wodzirej Fantomasz, który nie pozwolił, by ktokolwiek siedział za stołem. Obowiązujące stroje balowe, pięknie udekorowana sala i suto zastawione stoły sprawiły, że młodzi mogli poczuć się jak na prawdziwym balu, często pierwszym tego typu w ich życiu.

Na balu nie zabrakło także wyjątkowej loterii. Główną nagrodą był przelot helikopterem nad Międzyrzecem Podlaskim i okolicami, drugą wspaniały rower miejski. Na młodych czekały również takie nagrody jak: walizka, kosmetyki, vouchery do salonów kosmetycznych, wejściówki na siłownie czy basen, bilety do kina, vouchery do restauracji i drobne gadżety od sponsorów.

Poniżej krótka relacja z balu.
Młodzież Dekanatu Międzyrzeckiego

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Heniek Śr. 06.12.2023 04:40:06

Brawo,takich zabaw bez alkoholu nam potrzeba.