Garwolin

Wojownicy Maryi zapraszają do modlitwy

13
lut 2024

„Wieczór modlitwy o błogosławieństwo dla Polski” odbędzie się w parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie w piątek, 16 lutego w godzinach 18:00-23:00. W planie spotkania Eucharystia, Droga Krzyżowa, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, rozważanie Męki Pańskiej, modlitwy za ojczyznę.

„Tylu z nas martwi się, nie wiedząc, co się dzieje wokół nich, boi się przyszłości, która ich czeka. Dlatego modlimy się tej nocy o nowe potężne wylanie Twojej miłości Jezu w naszych sercach, ponieważ Twoja Miłość egzorcyzmuje i usuwa każdy lęk z naszego życia. Modlimy się też tej nocy o ducha rozeznania, dla Polski i Polaków, rozeznania co jest Prawdą, a co kłamstwem, modlimy się o to, aby światło Prawdy zdemaskowało kłamstwa naszego życia społecznego, politycznego i religijnego, po to, aby nie dać się zwieść ojcu kłamstwa, szatanowi.

Potrzebujemy Panie Jezu Chryste szczególnego oświecenia naszego umysłu i serca, byśmy mogli odważnie iść drogą Prawdy. Bez lęku i strachu. Dlatego prosimy Cię całym sercem! Ześlij Panie Jezu Chryste Ducha Prawdy na Polskę i Polaków, aby oświecał On umysły i serca, nade wszystko naszych biskupów i kapłanów, którzy są odpowiedzialni za nasze zbawienie” - napisali m.in. Wojownicy Maryi w zaproszeniu na to wydarzenie.na podst. przesłanej informacji.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Urszula Nocpoń Wt. 13.02.2024 10:58:29

Jezus Królem Polski. Jezu Tyś Miłością mą.