Dobre występy zawodników KSW Łuków

Sport Pon. 27.03.2023 11:39:05
27
mar 2023

10 medali przywieźli z zawodów w kickboxingu w Piasecznie podopieczni Zenona Pawlikowskiego z KSW Łuków. Medal zdobył też Kamil Szczygielski, wychowanek łukowskiego klubu, który brał udział w Międzynarodowym Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Opatowie.

Otwarte Mistrzostwa Piaseczna Dzieci i Młodzieży w Kickboxingu odbywały się 25 marca. O medale walczyło ponad trzystu zawodników z 24 klubów z całej Polski. W turnieju wystartowali reprezentanci sekcji kickboxingu łukowskiego Klubu Sztuk Walki. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego zdobyli aż 10 medali, w tym 3 złote, 5 srebrnych i 2 brązowe. Dla czwórki łukowskich medalistów - Karoliny Gajownik, Michała Gajownika, Kacpra Bartosiewicza i Michała Gajdy były to pierwsze zawody w życiu.

Szczegółowe wyniki :
złoty medal: Jakub Oponowicz, Nikodem Gurdziel, Maja Radomyska
srebrny medal: Kacper Bartosiewicz, Karolina Gajownik, Filip Szaniawski, Dominik Domżalski, Alan Rosa
brązowy medal: Michał Gajownik i Michał Gajda

W tym samym czasie, w dniach 25 – 26 marca, w Opatowie odbywał się Międzynarodowy Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. W zawodach tych wziął udział Kamil Szczygielski, wychowanek KSW Łuków, który dziś mieszka i pracuje w Warszawie. Kamil zdobył srebrny medal w formule kick light w kategorii seniorów do 74 kg.

zdjęcia i informacja: KSW Łuków