Piłkarski turniej młodzieżowych drużyn pożarniczych w gminie Niedźwiada
sty 2026
Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lubartowie wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie oraz gmina Niedźwiada serdecznie organizują turniej piłki nożnej. Do udziału w rozgrywkach zaproszone zostały młodzieżowe drużyny pożarnicze z terenu powiatu lubartowskiego.
III Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Niedźwiadzie i będzie doskonałą okazją do sportowej rywalizacji, integracji młodych druhów oraz promowania idei pożarnictwa wśród dzieci i młodzieży. Do udziału zaproszone są drużyny MDP działające przy jednostkach OSP z całego powiatu. Rozgrywki mają nie tylko charakter rywalizacji, ale przede wszystkim ważne jest wzmocnienie współpracy oraz zaangażowania młodego pokolenia strażaków ochotników.Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 20 stycznia na adres email: niedzwiadaosp@gmail.com
Telefon kontaktowy: 691 132 765
Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane drużyny do włączenia się w wydarzenie, które z pewnością dostarczy wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.




0 komentarze