Występy uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: prof. Krzysztof Kusiel – Moroz z Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, przewodniczący, Barbara Żarnowiecka, Izabella Jaszczułt – Kraszewska, Iwona Kobylińska, ks. prof. Michał Roman Szulik, Krzysztof Boruta.
W poniedziałek, 19 stycznia poznamy laureatów tegorocznej edycji festiwalu „Kolędowe Serce Mazowsza”.
W Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się:
1. Zespół MAŁE TRIO (Sylwia Dębska, Magdalena Mazurek, Martyna Wójcik)
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Edyta Wójcik
Utwór obowiązkowy: Lulajże Jezuniu
Utwór dowolny: Dzieciątko niesie miłość
2. Nadia Bronisz, Amelia Kowal, Lena Łozowksa, Magda Matusik, Julia Matusik, Kornelia Oleszczuk, Anna Piotrowska, Anna Rudaś, Maria Rychlik, Patryk Wrzeszcz
Węgrowski Ośrodek Kultury
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Maja Rumoka
Utwór obowiązkowy: Dzisiaj w Betlejem
Utwór dowolny: Przybieżeli do Betlejem
3. Maria Zielińska
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Opiekun: Robert Gryczka
Utwór obowiązkowy: Narodził się nam Zbawiciel
Utwór dowolny: Bardzo cicha noc
4. Jakub Wronkowski (śpiew), Krzysztof Rumocki (fortepian)
Węgrowski Ośrodek Kultury
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Maja Rumocka
Utwór obowiązkowy: Bóg się rodzi
Utwór dowolny: Dzisiaj w Betlejem
5. Jerzy Wierzchołowski
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Łochowie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Mirosław Cydejko
Utwór obowiązkowy: Z Narodzenia Pana
Utwór dowolny: Idą, idą kolędnicy
6. Dominika Dzundza, Martyna Myszkowska, Łucja Śladowska, Kinga Urban, Zuzanna Zabadała Węgrowski Ośrodek Kultury
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Barbara Rostek-Śladowska
Utwór obowiązkowy: Gdy śliczna Panna
Utwór dowolny: W żłobie leży
7. Julia Napora (śpiew), Anna Napora (fortepian)
Węgrowski Ośrodek Kultury
Kategoria: Rodziny i Dorośli
Opiekun: Maja Rumocka
Utwór obowiązkowy: Jezus malusieńki
Utwór dowolny: Gdy śliczna Panna
8. Zespół Szkolny kl. I-VI
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 im. bł. M. Marceliny Darowskiej w Warszawie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekunowie: Anna Skrzypek, Renata Oleksiak
Utwór obowiązkowy: Gdy się Chrystus rodzi
Utwór dowolny: Mroźna zima
9. Zuzanna Bomze (śpiew), Alina Małachowska (akompaniament – fortepian)
Artystyczny Dom Animacji, filia Domu Kultury Włochy
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Alina Małachowska
Utwór obowiązkowy: Mizerna cicha
Utwór dowolny: Całą noc padał śnieg
10. Zespół wokalny KANTADO KORO
Gminne Centrum Kultury Łajski
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Katarzyna Ignaciuk
Utwór obowiązkowy: Zdrów bądź, Krolu Anjelski
Utwór dowolny: Złota Jerozolima i biedne Betlejem
11. Milenka Ignaciuk
Gminne Centrum Kultury Łajski
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Katarzyna Ignaciuk
Utwór obowiązkowy: Przybieżeli do Betlejem
Utwór dowolny: Anioł Betlejemski
12. Katarzyna Kiraga
Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Serocku
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Monika Misiura
Utwór obowiązkowy: Oj, Maluśki, Maluśki
Utwór dowolny: Zagraj Dziecku kołysankę
13. Zespół Kantyczki (Katarzyna Lipska, Julia Pawlak, Paulina Śledziewska)
Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Serocku
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Monika Misiura
Utwór obowiązkowy: Zaśnij Jezuniu
Utwór dowolny: Uciekali
14. Zespół FILII CANTANTES Franciszek Domański, Franciszek Dyderski, Jan Gawryś, Krzysztof Haraburda, Małgorzata Hądzlik, Regina Kuszpa, Oskar Mozgol, Antoni Pokora, Franciszek Pokora, Julianna Przystawa, Franciszek Tryburcy, Weronika Wachnik, Maria Wszołek (13 osób)
Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Warszawie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Olga Kuszpa
Utwór obowiązkowy: Hej, w dzień narodzenia
Utwór dowolny: Po kolędzie omnes ad vos
15. Urszula Tryburcy Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Warszawie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Olga Kuszpa
Utwór obowiązkowy: Oj, maluśki, maluśki
Utwór dowolny: Jam jest dudka Jezusa mojego
16. Krzysztof Kwaśny
Artystyczny Dom Animacji, Filia Domu Kultury Włochy
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Alina Małachowska
Utwór obowiązkowy: Przybieżeli do Betlejem
Utwór dowolny: Jadą kolędnicy, jadą
17. Marcelina Mrazek
Artystyczny Dom Animacji, Filia Domu Kultury Włochy
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Alina Małachowska
Utwór obowiązkowy: Gdy się Chrystus rodzi
Utwór dowolny: Modlitwa dziecka
18. Jakub Wieczorek
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Jakubowie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Dorota Czerwińska
Utwór obowiązkowy: Pójdźmy wszyscy do stajenki
Utwór dowolny: Bosy pastuszek
19. Rebeka Atay
Katolickie Gimnazjum w Siedlcach
Kategoria: Gimnazja
Opiekun: Robert Gryczka
Utwór obowiązkowy: Gore gwiazda Jezusowi
Utwór dowolny: Kolęda przybłęda
20. Aleksandra Tudek
Zespół Szkół nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie, Szkoła Podstawowa
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Barbara Kotlarska
Utwór obowiązkowy: Cicha noc
Utwór dowolny: The little boy drummer
21. Adriana Masiak, Olga Masiak, Wiktoria Świerczewska
Świetlica Stowarzyszenia Dobroczynnego w Skórcu
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Ewa Masiak
Utwór obowiązkowy: Do szopy, hej pasterze
Utwór dowolny: Spójrz na Jezusa
22. Adriana Masiak (śpiew) Wiktoria Świerczewska, Olga Masiak (taniec)
Świetlica Stowarzyszenia Dobroczynnego w Skórcu
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Ewa Masiak
Utwór obowiązkowy: Jezus malusieńki
Utwór dowolny: Szła kolęda
23. Chór Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku
Kategoria: Chóry
Dyrygent: Małgorzata Barcik
Utwór obowiązkowy: Gdy śliczna Panna
Utwór dowolny: Polskie święta
24. Julia Wiśniewska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Bożena Suwała
Utwór obowiązkowy: Nie było miejsca dla Ciebie
Utwór dowolny: Adeste fideles
25. DUET Katarzyna Pasierbowicz i Magdalena Pasierbowicz
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Chotomowie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Krzysztof Wilusz
Utwór obowiązkowy: Dzisiaj w Betlejem
Utwór dowolny: Życzę Ci
26. Zespół KRESKA
Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim
Kategoria: Gimnazja
Opiekun: Renata Bakuła
Utwór obowiązkowy: Anioł pasterzom mówił
Utwór dowolny: Aniołek najładniejszy
27. Chór Dziewczęcy
Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
Kategoria: Gimnazja
Opiekun: Agnieszka Majewska
Utwór obowiązkowy: Wesoły nam ten – to dzień
Utwór dowolny: Nocz ticha nad Palestinoj
28. Julia Maria Dobrowolska
Salezjańskie Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Mińsku Mazowieckim
Kategoria: Gimnazja Opiekunowie: Karolina Błasik, Piotr Dobrowolski
Utwór obowiązkowy: Mizerna cicha
Utwór dowolny: Ta święta noc
29. Nela Zawadzka, Alicja Zawadzka – Węgrów
Kategoria: Rodziny i Dorośli
Opiekunowie: Aneta Mroczek, Anna Stokalska
Utwór obowiązkowy: Mędrcy świata, monarchowie
Utwór dowolny: Śpi Jezus, śpi
30. Patrycja Czarnocka
Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekunowie: Elżbieta Tyrawska, Łukasz Jóźwiak
Utwór obowiązkowy: Z Narodzenia Pana
Utwór dowolny: Zagraj dziecku kołysankę
31. Urszula Lewczuk (śpiew), Jakub Zelent (gitara)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Katarzyna Tarkowska
Utwór obowiązkowy: Cicha noc
Utwór dowolny: Wśród nocnej ciszy
32. Weronika Kuzak
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grębkowie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Aneta Miklaszewska
Utwór obowiązkowy: Gdy śliczna Panna
Utwór dowolny: W noc mroźną
33. Zespół AGRADO Zespół Szkół w Baniosze
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Dariusz Słapek
Utwór obowiązkowy: Gdy się Chrystus rodz
Utwór dowolny: O, gwiazdo prowadź mnie
34. Liwia Długosz
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Bożena Kaczmarek
Utwór obowiązkowy: My też pastuszkowie
Utwór dowolny: Kołysanka Maryi Panny
35. Alicja Danielska (śpiew), Bożena Kaczmarek (akompaniament) Sokołów Podlaski
Kategoria: Rodziny i Dorośli Opiekun: Alicja Danielska
Utwór obowiązkowy: Mizerna cicha
Utwór dowolny: Kolęda na koniec wieku
36. Alicja Zawadzka (śpiew), Piotr Zawadzki (fortepian) Warszawa
Kategoria: Rodziny i Dorośli
Opiekun: Joanna Kiełbiewska
Utwór obowiązkowy: Cieszmy się i pod niebiosa
Utwór dowolny: Witaj, gwiazdko złota
37. Karolina Jeżowska Zespół Oświatowy Bielany Jarosławy
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)
Opiekun: Dominik Grzyb
Utwór obowiązkowy: Jezus malusieńki
Utwór dowolny: When a child is born
38. Izabela Kisielińska
Zespół Oświatowy Rozbity Kamień Kategoria: Gimnazja
Opiekun: Dominik Grzyb
Utwór obowiązkowy: Płacze Jezus Mały Utwór dowolny: Śpij mój maleńki, śpij
39. Karolina Ilnicka Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III) Opiekun: Marek Pawłowicz
Utwór obowiązkowy: Cicha Noc Utwór dowolny: Białe Boże Narodzenie
40. Marianna Natalia Kwiatkowska (wokal), Ryszard Bryła (akompaniament)
Gimnazjum nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie
Kategoria: Gimnazja Opiekunowie: Ryszard Bryła, Kamila Hołocińska-Kwiatkowska
Utwór obowiązkowy: Gdy śliczna Panna Utwór dowolny: White Christmas
41. Zespół GWIAZDKA Natalia Charuta, Anna Kosmal, Aleksandra Kuźma, Amelia Podsiadły, Alicja Walasik, Kamil Nowogródzki (akordeon)
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy I-III) Opiekunowie: Marzenna Kolasiuk, Urszula Wereszko
Utwór obowiązkowy: Jam jest dudka Utwór dowolny: Okno w chmurach
42. Milena Możdżonek (śpiew), Weronika Gochnio (skrzypce)
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach
Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne Opiekun: Magdalena Ostas Utwór obowiązkowy: Z Narodzenia Pana Utwór dowolny: Kolęda cisza
43. Oliwia Frąc
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI) Opiekun: Marzena Radomska-Wujek
Utwór obowiązkowy: Gdy Śliczna Panna Utwór dowolny: Spójrz na Jezusa
44. Weronika Czapska (śpiew), Jakub Uziębło (akompaniament) Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Małgorzata Rudnicka Utwór obowiązkowy: Lulajże Jezuniu Utwór dowolny: Pójdźmy wszyscy do stajenki
45. Patrycja Łukaszuk
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Justyna Kowynia-Rymanowska
Utwór obowiązkowy: Gore gwiazda Jezusowi Utwór dowolny: Kolęda cisza
46. Monika Ratuska (śpiew), Damian Kryński (fortepian)
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach
Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne Opiekun: Wojciech Ciekot Utwór obowiązkowy: Jezus malusieńki Utwór dowolny: Kolęda cisza
47. Agnieszka Skup (śpiew, gitara), Wiktoria Teperek (śpiew)
Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach
Kategoria: Gimnazja Opiekunowie: Elżbieta Chachaj, Wioletta Skup Utwór obowiązkowy: Przybieżeli do Betlejem Utwór dowolny: Przychodzi Jezus na świat
48. Zespół MROKOWIACY Mroków Kategoria: Rodziny i Dorośli Teresa Biniecka, Aleksander Borkowski, Hanna Dąbrowska, Urszula Fijałkowska, Justyna Kurzepa, Barbara Ostrowska, Halina Pakuła, Kazimiera Perzyna, Henryk Popławski, Krystyna Romanowska, Barbara Rosik, Albin Rydzewski, Marian Satniec, Janina Sokołowska, Jadwiga Szyszkowska, Anna Żelazowska
Opiekun: Henryk Popławski Utwór obowiązkowy: Hej, w Dzień Narodzenia Utwór dowolny: Mroźna cisza
49. Zespół Pieśni i Tańca KASIANIECKA
Dom Kultury w Kałuszynie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI) Opiekun: Katarzyna Berska, Teresa Kowalska Utwór obowiązkowy: Północ już była Utwór dowolny: Złota Jerozolima i biedne Betlejem
50. Gabriela Grabowska i Krzysztof Grabowski
Sokołowski Ośrodek Kultury Kategoria: Rodziny i Dorośli
Opiekun: Michał Kamil Ostromecki Utwór obowiązkowy: Mędrcy Świata Utwór dowolny: Oh Holy Night
51. Jakub Lachowski Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Sokołowie Podlaskim
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Michał Kamil Ostromecki
Utwór obowiązkowy: W żłobie leży Utwór dowolny: Kolęda Polskich Dzieci w Kazachstanie (Kolęda Kazachska)
52. Warszawski Chór Międzyparafialny Cantores Sanctae Barbarae Dyrygent: Artur Backiel
Utwór obowiązkowy: Kolęda Utwór dowolny: Ding Dong! Merrily on high
W Sali Podlasie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpili:
1. Marta Marat Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie Zespół Taste Of Rock w składzie: Kuba Bogucki (gitara), Wiktor Ołdak (gitara), Kasia Szymańska (bas), Krzysztof Henrych (perkusja),
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Instruktor zespołu: Aleksander Kabaciński Opiekun: Małgorzata Kneć-Ajdukiewicz Utwór obowiązkowy: Lulajże Jezuniu Utwór dowolny: Babci Zegar
2. Schola Szkoły Podstawowej Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie
Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II w Warszawie
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)
Opiekun: Grzegorz Sieradzan Utwór obowiązkowy: Wśród nocnej ciszy Utwór dowolny: Con mi burrito
3. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Młode Kurpie” Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu Wykonawcy: Dębek Wiktoria, Wódkiewicz Aleksandra, Koziatek Weronika, Świderska Gabriela, Świderski Szymon, Opalach Angelika, Orzechowska Michalina, Olender Adriana, Staszewska Patrycja, Więckowski Wiktor, Zwierzchowski Adam, Wilga Joanna, Staszewska Patrycja, Kubiak Anna, Małkowska Izabela, Małkowska Maria, Panuś Martyna, Olender Patrycja, Jóżwik Weronika, Piotrak Izabella,Mydło Karolina, Tańska Natalia Kategoria: Rodziny i Dorośli
Opiekun: Barbara Nizielska, Edward Koziatek Utwór obowiązkowy: W dziań Bozygo Narodzenia Utwór dowolny: Chto buł smutny
4. Maria Małkowska Regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Młode Kurpie”
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Barbara Nizielska, Edward Koziatek
Utwór obowiązkowy: Dzisiaj w Betlejem Utwór dowolny: Gdy śliczna Panna
5. Zespół Wokalno-Instrumentalny SMYCZKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonnej Małgosia Chojnowska, Malwina Dębska, Kinga Domian, Monika Gorączko, Ada Kazimierska, Maja Kazimierska, Dominika Kołtek, Weronika Kołtek,Mikołaj Kowalewski, Gabrysia Kwiatkowska, Aleks Lewkiwski, Maja Majewska,Robert Miller, Ania Morus, Dominika Nowakowska, Kornelia Olkucka, Karolina Pasturczak, Mikołaj Petryga, Filip Potyrała, Natalia Rębacz, Maja Sankowska, Maja Stachurska, Natalia Szachna, Oliwia Trąbińska, Marcela Walento, Olga Waszczyszyn, Wiktoria Zipper, Julia Żochowska
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI) Opiekun: Justyna Górska-Guzik Utwór obowiązkowy: Wśród nocnej ciszy Utwór dowolny: Ciemność nocy
6. Wiktoria Dębek Regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Młode Kurpie”
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI) Opiekun: Barbara Nizielska, Edward Koziatek Utwór obowiązkowy: Ślicna Panienka Utwór dowolny: Stajenecka licho
7. Izabela Małkowska (śpiew), Ewa Nizielska – akompaniament (akordeon)
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne Opiekun: Barbara Nizielska, Edward Koziatek Utwór obowiązkowy: Nie było miejsca dla Ciebie Utwór dowolny: Do szopy hej pasterze
8. Zespół IMPERIOSO Zespół Szkół nr 1 w Żelechowie,
Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Opiekun: Anna Kapczyńska Utwór obowiązkowy: Północ już była Utwór dowolny: W żłobie leży
9. Zespół Wokalno-Instrumentalny
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim Natalia Barbachowska, Maja Bolesta, Karolina Chomka, Julia Hawryluk, Patrycja Jenerałek, Karolina Kaliska, Kamil Laskowski, Jakub Maksymiak, Julia Malinowska, Pola Marcyniuk, Urszula Miklas, Magda Moczulska, Weronika Pliszka, Gabriela Ratyńska, Marcin Romańczuk, Olga Tararuj, Wiktoria Woźniak
Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI) Opiekun: Zbigniew Filiks Utwór obowiązkowy: O Gwiazdo Betlejemska Utwór dowolny: Zaśpiewam Jezuskowi
10. Olga Jagieło Zespół Oświatowy w Pruszynie, Szkoła Podstawowa Kategoria: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI) Opiekun: Maciej Turkowski
Utwór obowiązkowy: Lulajże Jezuniu Utwór dowolny: Gdybym wiedziała
11. Olga Ślepowrońska (wokal), Damian Kryński (fortepian), Paweł Rymuza (gitara basowa)
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Małgorzata Rudnicka Utwór obowiązkowy: Mizerna cicha Utwór dowolny: Bardzo cicha noc
12. Zespół Wokalny Parafia Trójcy Świętej w Łosicach
Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Opiekun: Mirosław Odoszewski Utwór obowiązkowy: Narodził się Jezus Chrystus Utwór dowolny: Gore gwiazdka Jezusowi
13. ZESPÓŁ PG 4 SIEDLCE Milena Nikiforuk, Zuzanna Prokop, Wiktoria Szysz, Gabriela Głuchowska, Julia Arct, Anna Ostas, Paweł Rymuza, Grzegorz Szostak Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach Kategoria: Gimnazja
Opiekun: Maciej Turkowski Utwór obowiązkowy: Pasterze mili Utwór dowolny: Świąteczne całowanie
14. Żaneta Badełek Parafia św. Stanisława i Aniołów Stróżów w Zbuczynie
Kategoria: Rodziny i Dorośli Opiekun: Łukasz Orzełowski Utwór obowiązkowy: Nie było miejsca dla Ciebie Utwór dowolny: Kiedy zapada zmierzch
15. Lidia Konopka Parafia św. Stanisława i Aniołów Stróżów w Zbuczynie
Kategoria: Rodziny i Dorośli Opiekun: Łukasz Orzełowski Utwór obowiązkowy: Hej, w Dzień Narodzenia Utwór dowolny: Lulej, że mi lulej
16. Zespół STRAŻNICY PORANKA Żaneta Badełek, Agnieszka Chojecka, Izabela Chojecka, Justyna Jasińska, Laura Konopka, Lidia Konopka, Luiza Konopka, Marta Pietruszewska, Aleksandra Prochenka Instrumentaliści: Łukasz Orzełowski, Łukasz Potera, Paweł Wiliński, Michał Zieliński Parafia św. Stanisława i Aniołów Stróżów w Zbuczynie
Kategoria: Rodziny i Dorośli Opiekun: Łukasz Orzełowski Utwór obowiązkowy: Przybieżeli do Betlejem Utwór dowolny: Uciekali, uciekali
17. Społeczne Ognisko Muzyczne Stanisława Kadłubowskiego w Wyszkowie Aleksandra Beszterda, Kinga Beszterda, Kalina Kędzior, Paulina Kowalska, Paulina Kluczek, Barbara Kwaśny, Hanna Kwaśny, Kalina Kur, Szymon Kurowski, Karolina Liśkiewicz, Alicja Mąka, Kacper Piątek, Radosław Piątek, Szymon Piątek, Maria Siembor, Zofia Siembor, Angelika Wawryła, Dawid Zwoliński, Karolina Zwolińska
Kategoria: Gimnazja Opiekun: Stanisław Kadłubowski
Utwór obowiązkowy: Hola, hola! Pasterze z pola Utwór dowolny: Zasypia świat mroźną nocą.
Festiwalowi patronują Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie24.pl
JS/Siedlce [MSz]