R E K L A M A



RADZYŃ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wyniki Turnieju Piłki Ręcznej w Ulanie-Majoracie
2016-03-08 10:42:34 Artykuł czytany 1379 razy


Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” we współpracy z Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, w dniach 4-6 marca był organizatorem V Międzynarodowego i XV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W turnieju wzięło udział 39 zespołów z 22 klubów sportowych.


Turniej rozegrano w 4 kategoriach:

- Kategoria młodzik – rocznik 2001/2002
- Kategoria młodziczka – rocznik 2001/2002
- Kategoria dzieci – rocznik 2003/2004 / dziewczęta
- Kategoria dzieci – rocznik 2003/2004 / chłopcy

W turnieju wystąpiły drużyny z pięciu  województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i lubelskiego oraz drużyna ze Szkoły Sportowej w Łucku na Ukrainie. Podczas zawodów rozegrano łącznie 114 meczy, w których wzięło udział 525 uczestników turnieju. Liczba strzelonych bramek wyniosła 3128.

W klasyfikacji drużynowej w kategorii dzieci – dziewczęta rocznik 2003/2004,  najlepszy okazał się Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” z Łukowa, zaś najlepsza jego zawodniczka tej kategorii wiekowej to Dominika Wierzchowska z UKS „Sprint” Ulan-Majorat.

W kategorii dzieci – chłopcy z rocznika 2003/2004 najlepsza okazała się drużyna z Bartoszyc plasując się na miejscu pierwszym, a królem strzelców wśród chłopców został Adam Ligęza z UKPR „Agrykola” z Warszawy.

W kategorii młodziczka – rocznik 2001/2002
okazał się zespół z Gimnazjum nr. 2 w Radzyminie, zaś w kategorii młodzik najlepszy był klub KS VIVE TAURON z Kielc.   

Wszyscy zawodnicy otrzymali puchary oraz pamiątkowe koszulki okolicznościowe, zaś pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii okazałe medale. Wręczono również nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza, zawodnika w poszczególnej kategorii wiekowej i najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Celem turnieju była popularyzacja sportu i zdrowego stylu życia, szczególnie wśród ludzi młodych, jak również promocja regionu. Organizatorzy uważają tegoroczny turniej za udany i już przygotowują się do kolejnego w przyszłym roku.

Szczegółowe wyniki turnieju:

Kategoria dzieci – dziewczęta / rocznik 2003/2004


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 miejsce   - UKS „Jedynka” Łuków

2 miejsce   -  UKS „Sprint” Ulan-Majorat

3 miejsce   - MUKS „Omega” Mrągowo

4 miejsce   - UKS „Dwójka” Lublin

5 miejsce   - UKS „49” Białystok

6 miejsce   - UKS „Piątka” Łuków

Najlepsze  zawodniczki z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci – rocznik 2003/2004

UKS „Piątka” Łuków                      NATALIA OSIAK
UKS  „Jedynka” Łuków                   MARTYNA WOLNY
UKS „Dwójka” Lublin                     MARTYNA MAJCHRZAK
UKS „49” Białystok                        ZUZANNA RYBACZEK 
MUKS „Omega” Mrągowo            NATALIA JURKIEWICZ
UKS Sprint  Ulan – Majorat          JULIA  BOGUSZ
   
NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA turnieju w kategorii dzieci/dziewczęta - Dominika Wierzchowska z UKS „Sprint” Ulan-Majorat

NAJLEPSZA BRAMKARKA turnieju w kategorii dzieci - Nikola Wiatr  z MUKS  „Omega” Mrągowo

NAJLEPSZY  STRZELEC turnieju  w roczniku 2003/2004 i mł.  -  Martyna Wolny z UKS „Jedynka” Łuków

Kategoria dzieci – chłopcy / rocznik 2003/2004

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1 miejsce   - MDK BARTOSZYCE

2 miejsce   - MUKS „OMEGA” MRĄGOWO

3 miejsce   - UKPR „AGRYKOLA”  I  WARSZAWA

4 miejsce   - UKS JEDYNKA ŁUKÓW

5 miejsce   - MKS BIŁGORAJ

6 miejsce   - ŁUCK / UKRAINA/

7 miejsce   - AZS UMCS LUBLIN

8 miejsce   - KS UNIA LUBLIN

9 miejsce   - KS VICTORIA PIASECZNO

10 miejsce   - UMKS ORLĘTA ZWOLEŃ

11 miejsce   - UKPR AGRYKOLA II WARSZAWA

12 miejsce   - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT

13 miejsce   - UKS 49 BIAŁYSTOK

14 miejsce   - KS VIVE TAURON KIELCE

15 miejsce   - MOSIR SIEMIATYCZE

16 miejsce   - UKS BURSA PUŁAWY

Najlepsi  zawodnicy z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci / chłopcy – rocznik 2003/2004

MUKS „Omega” Mrągowo                  JAKUB ŻBIKOWSKI
KS „Victoria” Piaseczno                      TOMASZ WÓJCIK
AZS UMCS Lublin                                ANDRZEJ WIDOMSKI
KS „Unia” Lublin                                  KACPER SKIBA
KS „Vive Tauron” Kielce                     KACPER  OLCZYK
UKS „49” Białystok                             KAROL CENZARTOWICZ
MKS Biłgoraj                                       MIŁOSZ IWANIEC
Łuck / Ukraina /                                  ALBERT ŁANIEWICZ
UMKS „Orlęta” Zwoleń                      DAWID POTUCHA
UKPR „Agrykola” I Warszawa          JAN DĄBROWSKI
UKPR „Agrykola” II Warszawa         MICHAŁ  JĘDRUSZCZAK
MOSIR Siemiatycze                           PAWEŁ TATARCZUK
MDK Bratoszyce                                  MACIEJ KWIATKOWSKI
UKS  „Jedynka” Łuków                      JAKUB ROŻEN
UKS „Bursa” Puławy                          MIKOŁAJ SOBICH
UKS Sprint  Ulan – Majorat              KAMIL ŻURAWSKI


NAJLEPSZY  ZAWODNIK turnieju w kategorii dzieci  - WIKTOR JABŁOŃSKI  z MUKS „OMEGA” Mrągowo

NAJLEPSZY BRAMKARZ  turnieju -  Wiktor Kwiatkowski z UKS MDK Bartoszyce

KRÓL STRZELCÓW turnieju w roczniku 2003/2004 - Adam Ligenza z UKPR „AGRYKOLA” I WARSZAWA

Kategoria młodziczka / rocznik 2001/2002

KATEGORIA DRUŻYNOWA

 
1 miejsce   - Gimnazjum Nr 2 Radzymin II

2 miejsce   -  Gimnazjum Nr 2 Radzymin I

3 miejsce   - SPR „Łukovia” Łuków

4 miejsce   - UKS „Sprint” Ulan-Majorat

5 miejsce   - MKS Lublin

6 miejsce   - UMKS „Orlęta” Zwoleń

UKS „Sprint” Ulan-Majorat II / pk /

Najlepsze zawodniczki  drużyny  w kategorii młodziczka – rocznik  2001/2002

UKS „Sprint” Ulan-Majorat  I                       MARTA WIERZCHOWSKA
SPR  „Łukovia” Łuków                                KAROLINA PRZEŹDZIAK
MKS  Lublin                                                  OLIWIA TUDRUJ
Gimnazjum Nr 2 Radzymin I                      DARIA GIERA
Gimnazjum Nr 2 Radzymin II                     JULIA JARZĄBEK
UMKS „Orlęta”  Zwoleń                               NATALIA KOWALCZYK
UKS „Sprint” Ulan-Majorat  II                     WERONIKA WIERZCHOWSKA

NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA turnieju w kategorii Młodziczka - Justyna Świerżewska  z         Gimnazjum Nr 2 w Radzyminie I

NAJLEPSZA BRAMKARKA  turnieju - Kinga Kamecka  z  SPR „Łukovia” Łuków 

NAJLEPSZY STRZELC   turnieju  -  Aleksandra Kaczor  z Gimnazjum Nr 2 Radzymin I

Kategoria Młodzik -  rocznik 2001/2002

KATEGORIA DRUŻYNOWA rocznik 2001/2002


1 miejsce   - KS „VIVE TAURON” KIELCE I

2 miejsce   - UKS BURSA PUŁAWY

3 miejsce   - UKS „OLIMPIA” BIAŁA PODLASKA

4 miejsce   - KS „VIVE TAURON” KIELCE II

5 miejsce   - MOSIR SIEMIATYCZE

6 miejsce   - UMKS ORLĘTA ZWOLEŃ I

7 miejsce   - UMKS ORLETA ZWOLEŃ II

8 miejsce   - UKS SPRINT ULAN-MAJORAT

9 miejsce   - GIMNAZJUM NR 2 RADZYMIN

10 miejsce   - UKS ZENIT ŻDANÓW

Najlepsi zawodnicy  poszczególnych drużyn w kategorii młodzik – rocznik  2001/2002

KS „Vive Tauron” Kielce I                      KRYSTIAN MIERZWIŃSKI
UKS „Zienit” Żdanów                              JAKUB KOŚCIK
KS „Vive Tauron” Kielce II                     JAKUB PAWELEC
UMKS „Orlęta” Zwoleń I                       BARTOSZ KONCKI
UMKS „Orlęta”  Zwoleń II                     BARTOSZ BORS
MOSIR Semiatycze                              JAKUB GOŁUBKIEWICZ
UKS „Bursa” Puławy                           NIKODEM  WIELEBA
UKS Sprint  Ulan – Majorat                KACPER BORKOWSKI
UKS “Olimpia” Biała Podlaska          DAWID FIC
Gimnazjum Nr 2 Radzymin                KAMIL KOŚMIK

NAJLEPSZY ZAWODNIK  turnieju w kategorii młodzik -  Łukasz Pawlonka z UKS Bursa Puławy

NAJLEPSZY  BRAMKARZ  turnieju  w kategorii młodzik - Hubert Niedzielski   z UKS „Olimpia” Biała Podlaska

KRÓL STRZELCÓW  turnieju  w  roczniku 2001/2002 –  młodzik Tomasz Kordos z KS „Vive Tauron” Kielce



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Radzyński oraz Wójt Gminy Ulan Majorat. Patronat mediany sprawowało Katolickie Radio Podlasie i portal podlasie 24.

MG/Radzyń Podlaski/DJ

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA

Radzyń Podl.

w lewoGrudzień 2016w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4

RADZYŃ, 04.12 14:00

Kiermasz Mikołajkowy w Radzyniu Podlaskim

więcej »
5 6 7 8 9 10 11

RADZYŃ, 11.12 18:00

Wystawa fotografii – „Trzeci Dzień Stworzenia”

więcej »
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
foto

Świąteczne karty podarunkowe
2016-11-30 12:51:40 Kategoria: Wybierz kategorie

Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj swoim bliskim zdrowie, ruch i aktywnie spędzony czas – skorzystaj z oferty świątecznych kart podarunkowych Agencji Rozwoju Miasta Siedlce!

więcej »
foto

Aktywni seniorzy Diecezji Drohiczyńskiej
2016-11-24 11:48:09 Kategoria:

Diecezja Drohiczyńska w okresie od 1 lipca 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. realizuje zadanie publiczne pod nazwą: "Aktywni seniorzy Diecezji Drohiczyńskiej". Zadanie jest...

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje