R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Działajmy i bądźmy dumni z Garwolina
2018-09-17 08:53:16 Artykuł czytany 705 razy


Ambitny, ale realny program dalszego rozwoju miasta zaprezentowała na konferencji prasowej, zorganizowanej 15 września Marzena Świeczak, kandydatka na burmistrza Garwolina. Przedstawiła też drużynę, z którą wspólnie zamierza go realizować.


W większości stanowią doświadczony zespół, który pracuje dla dobra społeczności, jedni cztery, inni osiem, jeszcze inni dwanaście lat. - Cztery lata temu, jak zaczynałam swoją przygodę z samorządem, poznałam wielu wspaniałych, pełnych optymizmu, pełnych pomysłu radnych, którzy pokazali mi, jak powinien wyglądać nowoczesny samorząd, którzy pokazali, jak powinno pracować się dla dobra mieszkańców. Myślę, że ubiegająca kadencja jest kadencją sukcesu. Doceniają to mieszkańcy, doceniają to też inni. Garwolin w tym roku został wyróżniony 5. miejscem jako miasto zrównoważonego rozwoju. Dlaczego tak jest, opowie Marek Jonczak, przewodniczący RM.



Z KWW Marzeny Świeczak wspieranego przez Tadeusza Mikulskiego, w wyborach samorządowych do rady miasta startować będą obecni radni Marek Jonczak, Grażyna Makulec, Jakub Starzyński, Zbigniew Winek, Marek Łagowski, Jan Paziewski, Bogumiła Krulikowska, Jadwiga Wilbik, Jarosław Michalik, Jan Walczak oraz młodzi, pełni energii, pomysłów i chęci do działania Marek Mikulski, Marcin Piesio, Tomasz Wielgosz i Krystian Jończyk.

Jako priorytet działania stawiają sobie poprawę stanu dróg i chodników, na co obiecują przeznaczać corocznie 2 mln zł, to budowa ścieżek rowerowych, rozwijanie systemu miejskich grantów oświatowych, zmodernizowane zostaną boiska szkolne, pracownie komputerowe, by szkoły były na miarę XXI wieku. Nowością ma być budżet obywatelski, żeby oddać część pieniędzy mieszkańcom. Wspierane będą wszelkie inicjatywy mieszkańców, m.in. odbudowy łuków mostu, rozbudowa bazy sportowej.

To tylko część ambitnego, ale realnego do wykonania planu dalszego rozwoju miasta Garwolina i poprawy życia jego mieszkańców. O szczegółach i ciekawych rozwiązaniach mówi kandydatka na burmistrza Marzena Świeczak.



Burmistrz Tadeusz Mikulski jest zdania, że najlepszą kandydatką na jego następczynię jest właśnie Marzena Świeczak. Dlaczego?



Wybory samorządowe 21 października, i to wyborcy zadecydują, kto będzie ich reprezentantem we władzach miast i gmin.



Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

WJ/Garwolin [ja]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Tomek
    2018-09-22 22:17:47

    arrow

    Do boju kochani, w was nadzieja na rozwój miasta.

  • Garwolanka
    2018-09-20 19:16:24

    arrow

    Jak przyjrzałam się kandydatom ze wszystkich trzech Komitetów Wyborczych, to Państwo wypadacie najkorzystniej. Życzę zwycięstwa w wyborach.

  • gość
    2018-09-20 09:50:14

    arrow

    https://www.wspolniedlagarwolina.pl/

  • Pacjentka
    2018-09-20 09:18:51

    arrow

    Miasto powinno przejąć szpital i wymienić dyrektora na nowocześniejszy egzemplarz, bo ten jest wyeksploatowany i bywa ze nie spełnia swojej roli.

  • Smutas
    2018-09-18 09:55:12

    arrow

    Och gdyby tak jeszcze poprawić jakość usług w szpitalu wyłabyś WIELKA!!!

  • Wyborca
    2018-09-17 20:12:07

    arrow

    Wilbiki aby przypadkiem nie stracić obstawiają dwie kandydatki. Matka Marzenę a syn Ulę.

  • Iza
    2018-09-17 17:33:28

    arrow

    Bardzo fajna sympatyczna grupa ludzi. Życzę Wam sukcesu. U minie już macie plus. Ważne jest żeby być sobą w każdej sytuacji i okolicznościach. Wam nie potrzebne są partie polityczne.

  • ews
    2018-09-17 15:41:40

    arrow

    Co??? dom dziennego pobytu? ściemniacze, spytajcie ile razy powiat zwracał się do miasta z propozycją utworzenia domu dla osób niepełnosprawnych i zero reakcji. Ci sami ludzie co na zdjęciu. Wstyd

  • Ela
    2018-09-17 14:32:33

    arrow

    Podoba mi się że pomyślała o osobach mniej sprawnych i starszych.Dom dziennego pobytu-koniecznie -pewnie sama bym skorzystała.Program bardzo dobry.Jestem 3Xtak

  • Gall Anonim
    2018-09-17 12:56:08

    arrow

    W przedstawionym programie widać, że plan jest za kontynuacją rozwoju Garwolina tak trzymać.
    A doświadczenie przeplatające się z młodością może dać tylko SUKCES co bedzie korzyścią dla naszego miasta. Pani Marzenko trzymam kciuki.

  • Zadowolona.
    2018-09-17 10:19:38

    arrow

    Bardzo mi się podoba stwierdzenie że obecna kadencja rady miasta jest kadencja sukcesu. ZINTEGROWANE działanie radnych i burmistrza przyczyniło się do powstania wielu ważnych inwestycji. Powstała piękna hala sportowa przy szkole nr 5 i nowy budynek szatni na stadionie. NIE MÓWIĄC O ZMODERNIZOWANYCH nawierzchniach DRÓG na terenie całego miasta. Nawet tam gdzie przez wiele kadencji nic nie bylo zrobione. W zgodzie można jeszcze więcej. I niechby tak było! !!

  • Bedok
    2018-09-17 09:57:44

    arrow

    Bardzo dobry program jak również doświadczeni ludzie w połączeniu z młodością do działania!!! Jestem na TAK

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Fachowa regeneracja turbosprężarek w Bielsku Podlaskim
2019-02-18 18:02:29 Kategoria:

Turbosprężarka to niezastąpione urządzenie wyposażające liczne pojazdy mechaniczne. Głównym zadaniem turbosprężarki jest wspomaganie działania silnika (układ...

więcej »
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy