R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Powiat garwoliński: dyrektor Majewski zrezygnował
2019-02-14 15:58:40 Artykuł czytany 2949 razy


Po 2,5 miesiąca pełnienia obowiązków, Zdzisław Majewski zrezygnował z funkcji dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, rezygnacja została przyjęta.


Zdzisław Majewski to doświadczony nauczyciel i menager oświaty, który m.in. przez pięć lat sprawował funkcję dyrektora Zespołu Szkół im. St. Staszica w Miętnem. Obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie objął 1 grudnia 2018 roku. Zarówno dyrektor jak i starosta nie komentują zaistniałej sytuacji.

Do tematu wrócimy niebawem.

fot. arch.
WJ/Garwolin [ja]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • BMW
    2019-02-18 21:45:27

    arrow

    Już jest na miejsce dyrektora Majewskiego pan Janusz -dotychczasowy kierownik obiektów sportowych w Miętnem co startował w wyborach z list posła.

  • Och! Ziuta
    2019-02-18 21:34:57

    arrow

    Najmocniej przepraszam za lapsus. Gwoli sprostowania: Ziutka piszesz: 'posprzątać bałagan po poprzednikach', ale artykuł jest o dyrektorze, który powołał obecny starosta, więc co najwyżej sprzątają bałagan po sobie a i to raczej nie, bo przecież sam zrezygnował. Serdecznie dziękuję za zwrócenie uwagi, życzę samych dobrych zmian a nawet lepszych niż te z nazwy "dobre".

  • Och! Ziuta!
    2019-02-18 19:14:55

    arrow

    Dyrektor powołał Zarząd? To jest poziom Twój i Dobrej Zmiany! Dyrektora zatrudnia Starosta!!! Problem powstaje wtedy, jeżeli poziom merytoryczny zatrudnionego przewyższa poziom merytoryczno-zarządczy zatrudniającego... I tak prawdopodobnie stało się... Myślę, że za chwilę będzie na tym miejscu bierny, ale wierny,,,

  • Och! Ziuta
    2019-02-18 13:10:40

    arrow

    Ziutka piszesz: 'posprzątać bałagan po poprzednikach', ale artykuł jest o dyrektorze, który powołał obecny zarząd, więc co najwyżej sprzątają bałagan po sobie a i to raczej nie, bo przecież sam zrezygnował:)

  • Ziutka
    2019-02-16 14:16:55

    arrow

    Działania aktualnych władz powiatu garwolińskiego mi się podobają. Powoli i konsekwentnie do realizacji założonych celów ale najpierw muszą posprzątać bałagan po poprzednikach na niektórych odcinkach. Tak trzymac.

  • Zośka
    2019-02-16 08:30:26

    arrow

    Jakie on miał zasady? Wleźć na stołek i rządzić,to jego podstawowa zasada ale zapomniał że trzeba słuchać i współpracować! A z Kurowską współpraca to wyczyn i się facet wycofał

  • do Obserwatora
    2019-02-15 22:24:04

    arrow

    Do odważnych świat należy, tym bardziej jeśli jest się BMW
    skazanym na sukces. Ponoć ,,SWOJAKI" są najzdrowsze :-).

  • mieszkaniec
    2019-02-15 16:53:22

    arrow

    Szacunek należy się Panu.Gdyby osoby pełniące różne funkcje na terenie powiatu poszli za przykładem P.Majewskiego byłoby ludziom lżej i żyło się inaczej.

  • Obserwator
    2019-02-15 15:19:41

    arrow

    Jak to kto zostanie następcą ? Jest jeden taki co już skacze z nogi na nogę w oczekiwaniu na stołek. Do niedawna był komisarzem w U.Gm. Wilga. Facet skazany na sukces więc pomogą mu się gdzieś załapać. "SWOJAKÓW" się nie zostawia. BMW jest zawsze przydatne.

  • Przepiórek
    2019-02-15 14:26:11

    arrow

    Teraz to ews ma szanse na dyrektorski stołek. Po tylu latach twórczej pracy się chyba emerytce coś od partii należy.

  • mok
    2019-02-15 09:09:31

    arrow

    Dobrze zrobił, jak zobaczył kto rządzi, /sami niedouczeni/to się w porę wycofał.

  • mok
    2019-02-15 09:07:36

    arrow

    Dobrze zrobił, jak zobaczył kto rządzi, /sami niedouczeni/to się w porę wycofał.

  • Marcin Kobus
    2019-02-14 23:41:21

    arrow

    Szkoda ,bardzo szkoda .

  • Marcin Kobus
    2019-02-14 23:41:19

    arrow

    Szkoda ,bardzo szkoda .

  • Edi
    2019-02-14 22:18:24

    arrow

    W Starostwie rządzą poseł Woźniak z wice starościną Kurowską, czyli ludzie bez mandatu publicznego z wyborów w 2018 r. Bardzo szybko zrażają dotychczas przychylnych ludzi. To się źle skończy dla PiS, jeśli nic z tym pozostali radni nie zrobią.

  • anna
    2019-02-14 22:12:46

    arrow

    Szacun, postawić się obecnej władzy wymaga odwagi. Nie dał sobą pomiatać.

  • nauczyciel
    2019-02-14 21:20:34

    arrow

    nie będzie kapral czy szeregowiec rządził pułkownikiem.Porządek musi być.

  • Były uczeń
    2019-02-14 21:18:29

    arrow

    Panie Zdzichu - pokazał Pan, iż posiada kręgosłup moralny chylę czoła, wyrazy szacunku

  • Belfer
    2019-02-14 20:20:36

    arrow

    Ciekawe kto zaryzykuje być dyrektorem po Majewskim. Może poproszą Duchnę?

  • małgorzata
    2019-02-14 20:03:38

    arrow

    Co znaczy damska dłoń na ramieniu twym .Może będzie bawił dzieci kuzynki bo trza im matki i ojca bo babcia nie daje rady.....

  • Obserwator
    2019-02-14 19:44:13

    arrow

    Znalazł się już zastępca, też z Miętnego.

  • Zszokowany nauczyciel
    2019-02-14 18:50:42

    arrow

    Ciekawe zjawisko.
    Pan Zdziś wytrzymał 5 lat ze starosta Chciałowskim a przecież pamiętamy, że nie miał łatwo. Tu nawet 3 miesięcy nie mógł wytrzymać z wicestarostą Kurowską a przecież to jakaś kuzynka podobno.
    Zapowiadało się tak dobrze

  • 987
    2019-02-14 18:42:32

    arrow

    ten facet miał i pewnie ma zasady ale rodem z PRL

  • ???
    2019-02-14 17:52:45

    arrow

    Następny prezes PKS?

  • teresa
    2019-02-14 17:06:15

    arrow

    nO I DOBRZE NIE PODOBA MI SIĘ TEN FACET . URAZ ZOSTAŁ MI OD ROZMOWY W LICEUM GDZIE NIE POCHYLIŁ SIĘ NAD MOJĄ SPRAWĄ. FIZYKA BYŁA DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZA

  • xxl
    2019-02-14 16:21:42

    arrow

    O kurde, jak już dyrektor Majewski zrezygnował to musi być poważna sprawa. To facet z zasadami.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

foto

Pilawa: ośrodek, który tętni życiem
2019-06-15 12:04:39 Kategoria: Region

Obiekt Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Pilawie jest najnowocześniejszym tego typu w powiecie garwolińskim. Koszt inwestycji, to ponad osiem milionów złotych, ale około...

więcej »
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem