R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Powiat garwoliński: dyrektor Majewski zrezygnował
2019-02-14 15:58:40 Artykuł czytany 2966 razy


Po 2,5 miesiąca pełnienia obowiązków, Zdzisław Majewski zrezygnował z funkcji dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, rezygnacja została przyjęta.


Zdzisław Majewski to doświadczony nauczyciel i menager oświaty, który m.in. przez pięć lat sprawował funkcję dyrektora Zespołu Szkół im. St. Staszica w Miętnem. Obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie objął 1 grudnia 2018 roku. Zarówno dyrektor jak i starosta nie komentują zaistniałej sytuacji.

Do tematu wrócimy niebawem.

fot. arch.
WJ/Garwolin [ja]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • BMW
    2019-02-18 21:45:27

    arrow

    Już jest na miejsce dyrektora Majewskiego pan Janusz -dotychczasowy kierownik obiektów sportowych w Miętnem co startował w wyborach z list posła.

  • Och! Ziuta
    2019-02-18 21:34:57

    arrow

    Najmocniej przepraszam za lapsus. Gwoli sprostowania: Ziutka piszesz: 'posprzątać bałagan po poprzednikach', ale artykuł jest o dyrektorze, który powołał obecny starosta, więc co najwyżej sprzątają bałagan po sobie a i to raczej nie, bo przecież sam zrezygnował. Serdecznie dziękuję za zwrócenie uwagi, życzę samych dobrych zmian a nawet lepszych niż te z nazwy "dobre".

  • Och! Ziuta!
    2019-02-18 19:14:55

    arrow

    Dyrektor powołał Zarząd? To jest poziom Twój i Dobrej Zmiany! Dyrektora zatrudnia Starosta!!! Problem powstaje wtedy, jeżeli poziom merytoryczny zatrudnionego przewyższa poziom merytoryczno-zarządczy zatrudniającego... I tak prawdopodobnie stało się... Myślę, że za chwilę będzie na tym miejscu bierny, ale wierny,,,

  • Och! Ziuta
    2019-02-18 13:10:40

    arrow

    Ziutka piszesz: 'posprzątać bałagan po poprzednikach', ale artykuł jest o dyrektorze, który powołał obecny zarząd, więc co najwyżej sprzątają bałagan po sobie a i to raczej nie, bo przecież sam zrezygnował:)

  • Ziutka
    2019-02-16 14:16:55

    arrow

    Działania aktualnych władz powiatu garwolińskiego mi się podobają. Powoli i konsekwentnie do realizacji założonych celów ale najpierw muszą posprzątać bałagan po poprzednikach na niektórych odcinkach. Tak trzymac.

  • Zośka
    2019-02-16 08:30:26

    arrow

    Jakie on miał zasady? Wleźć na stołek i rządzić,to jego podstawowa zasada ale zapomniał że trzeba słuchać i współpracować! A z Kurowską współpraca to wyczyn i się facet wycofał

  • do Obserwatora
    2019-02-15 22:24:04

    arrow

    Do odważnych świat należy, tym bardziej jeśli jest się BMW
    skazanym na sukces. Ponoć ,,SWOJAKI" są najzdrowsze :-).

  • mieszkaniec
    2019-02-15 16:53:22

    arrow

    Szacunek należy się Panu.Gdyby osoby pełniące różne funkcje na terenie powiatu poszli za przykładem P.Majewskiego byłoby ludziom lżej i żyło się inaczej.

  • Obserwator
    2019-02-15 15:19:41

    arrow

    Jak to kto zostanie następcą ? Jest jeden taki co już skacze z nogi na nogę w oczekiwaniu na stołek. Do niedawna był komisarzem w U.Gm. Wilga. Facet skazany na sukces więc pomogą mu się gdzieś załapać. "SWOJAKÓW" się nie zostawia. BMW jest zawsze przydatne.

  • Przepiórek
    2019-02-15 14:26:11

    arrow

    Teraz to ews ma szanse na dyrektorski stołek. Po tylu latach twórczej pracy się chyba emerytce coś od partii należy.

  • mok
    2019-02-15 09:09:31

    arrow

    Dobrze zrobił, jak zobaczył kto rządzi, /sami niedouczeni/to się w porę wycofał.

  • mok
    2019-02-15 09:07:36

    arrow

    Dobrze zrobił, jak zobaczył kto rządzi, /sami niedouczeni/to się w porę wycofał.

  • Marcin Kobus
    2019-02-14 23:41:21

    arrow

    Szkoda ,bardzo szkoda .

  • Marcin Kobus
    2019-02-14 23:41:19

    arrow

    Szkoda ,bardzo szkoda .

  • Edi
    2019-02-14 22:18:24

    arrow

    W Starostwie rządzą poseł Woźniak z wice starościną Kurowską, czyli ludzie bez mandatu publicznego z wyborów w 2018 r. Bardzo szybko zrażają dotychczas przychylnych ludzi. To się źle skończy dla PiS, jeśli nic z tym pozostali radni nie zrobią.

  • anna
    2019-02-14 22:12:46

    arrow

    Szacun, postawić się obecnej władzy wymaga odwagi. Nie dał sobą pomiatać.

  • nauczyciel
    2019-02-14 21:20:34

    arrow

    nie będzie kapral czy szeregowiec rządził pułkownikiem.Porządek musi być.

  • Były uczeń
    2019-02-14 21:18:29

    arrow

    Panie Zdzichu - pokazał Pan, iż posiada kręgosłup moralny chylę czoła, wyrazy szacunku

  • Belfer
    2019-02-14 20:20:36

    arrow

    Ciekawe kto zaryzykuje być dyrektorem po Majewskim. Może poproszą Duchnę?

  • małgorzata
    2019-02-14 20:03:38

    arrow

    Co znaczy damska dłoń na ramieniu twym .Może będzie bawił dzieci kuzynki bo trza im matki i ojca bo babcia nie daje rady.....

  • Obserwator
    2019-02-14 19:44:13

    arrow

    Znalazł się już zastępca, też z Miętnego.

  • Zszokowany nauczyciel
    2019-02-14 18:50:42

    arrow

    Ciekawe zjawisko.
    Pan Zdziś wytrzymał 5 lat ze starosta Chciałowskim a przecież pamiętamy, że nie miał łatwo. Tu nawet 3 miesięcy nie mógł wytrzymać z wicestarostą Kurowską a przecież to jakaś kuzynka podobno.
    Zapowiadało się tak dobrze

  • 987
    2019-02-14 18:42:32

    arrow

    ten facet miał i pewnie ma zasady ale rodem z PRL

  • ???
    2019-02-14 17:52:45

    arrow

    Następny prezes PKS?

  • teresa
    2019-02-14 17:06:15

    arrow

    nO I DOBRZE NIE PODOBA MI SIĘ TEN FACET . URAZ ZOSTAŁ MI OD ROZMOWY W LICEUM GDZIE NIE POCHYLIŁ SIĘ NAD MOJĄ SPRAWĄ. FIZYKA BYŁA DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZA

  • xxl
    2019-02-14 16:21:42

    arrow

    O kurde, jak już dyrektor Majewski zrezygnował to musi być poważna sprawa. To facet z zasadami.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

NASI PARTNERZY


foto

Na co zwrócić uwagę podczas wypożyczania samochodu?
2020-09-18 11:50:38 Kategoria:

Wiele sytuacji w życiu zmusza nas, by wynająć samochód. Powodem może być opłakany stan własnego auta po wypadku lub też po prostu chęć odbycia dalekiej wycieczki bez...

więcej »
foto

Botki do spódnicy - Podpowiadamy jakie wybrać
2020-09-18 11:42:08 Kategoria:

Botki znane są w modzie damskiej od końca XIX wieku. Panie już wtedy nosiły botki na płaskiej podeszwie lub sznurowane, a w kolejnych dekadach obuwie to przeszło...

więcej »
foto

Farmaceuta to nie tylko sprzedawca leków
2020-09-14 14:12:39 Kategoria:

Najbardziej w ostatnim czasie popularne sklepy? Chyba można zaryzykować twierdzenie, że apteki. I o ile oczywiście nie powinno się spłaszczać pojęcia samej apteki do...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Tydzień z piosenkami zespołu Giant Rooks
2020-09-07 16:01:55 Kategoria: Wybierz kategorie

Debiutancki album „Rookery" niemieckiej grupy Giant Rooks będzie prezentowany w tym tygodniu na antenie Katolickiego Radia Podlasie.

więcej »


Garwolin

w lewoWrzesień 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

GARWOLIN, 01.09

Miętne: wystawa militariów WOJNA OBRONNA 1939

więcej »
2 3 4

GARWOLIN, 04.09

Powiat garwoliński: Narodowe Czytanie z „Balladyną” w roli głównej

więcej »

GARWOLIN, 04.09

Czytanie „Balladyny” na żelechowskim rynku

więcej »
5 6

GARWOLIN, 06.09

81. rocznica bombardowania Garwolina

więcej »
7 8

GARWOLIN, 08.09

81. rocznica bombardowania Garwolina

więcej »
9 10 11 12 13
14

GARWOLIN, 14.09

Miętne: spotkanie historyczne w „Dworku”

więcej »
15 16 17 18 19 20

GARWOLIN, 20.09

Dożynki powiatowo-gminne w Górkach

więcej »
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje