R E K L A M A



GARWOLIN

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Żelechów: marzenia się spełniają
2017-08-09 08:39:47 Artykuł czytany 3717 razy


Droga do sukcesu była czasami wyboista, ale za ponad 9 mln zł, po pięciu latach udało się zmodernizować zabytkowy ratusz i zmienić płytę rynku w centrum Żelechowa.- Jestem z tego bardzo usatysfakcjonowana, że udało mi się tą inwestycję doprowadzić do dobrego zakończenia- mówi burmistrz Mirosława Miszkurka.


- W tej chwili trwają prace wykończeniowe,  urządzane są pomieszczenie w budynku ratusza na potrzeby siedziby żelechowskiego magistratu. W części okien wiszą już firanki, a niebawem pomieszczenia zostaną wyposażone w meble biurowe. Jest już wykonana infrastruktura teletechniczna. Jeśli nie w sierpniu, to na pewno we wrześniu interesanci będą obsługiwani w nowej siedzibie władz samorządowych przy ul. Rynek 1. Droga do finału największej inwestycji Żelechowa ostatnich lat była czasami wyboista. - Trudno do tego wracać, bo to były dla mnie osobiście bardzo ciężkie chwile. Żal mi było, że w trakcie, już po rozpoczęciu budowy ratusza, ta inwestycja została wstrzymana, tak naprawdę bez konkretnego powodu. Nie chcę mówić o motywacji politycznej, czy oceniać w tej chwili, bo najlepiej zapytać o to tych, którzy doprowadzili do tego, że ta budowa trwała tyle czasu...- mówi burmistrz Żelechowa. I dodaje, że równolegle z modernizacją ratusza realizowane były inwestycje drogowe, oświatowe i inne we wszystkich niemal miejscowościach gminy, na które pozyskiwano część funduszy ze źródeł zewnętrznych. - To jest dla mnie wielka satysfakcja i olbrzymie już teraz czuję wzruszenie, że udało się to doprowadzić do końca- dodaje.

O zakończonej inwestycji, ale nie tylko,  z burmistrz Mirosławą Miszkurka rozmawia Waldemar Jaroń.



WJ/Garwolin  [MSz]

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Waldemar Jaroń
tel. 509 056 641
garwolin@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Janek
    2017-08-14 13:13:18

    arrow

    Osa, upał ci chyba rozpuszcza szare komórki. Usiądź na jakiś czas w chłodzie razem z "martą" i powspominajcie czasy jak na rynku straszyły walące się sukiennice. Spokojnie, bo wam pomysłów na kampanię wyborczą nie wystarczy jak się teraz wystrzelacie.

  • marta
    2017-08-14 12:26:17

    arrow

    Te schodki na rynku są fatalne, kto to w ogóle wymyślił. Jak już to powinni zrobić je z każdej strony a nie tylko z jednej. Schodki psują całą kompozycję

  • osa
    2017-08-12 12:03:53

    arrow

    A słyszeliście że podobno Pan Gula wraca do gry?

  • Ciolek
    2017-08-11 20:09:00

    arrow

    Gośka daj spokój z tymi złośliwymi komentarzami. Powinniście się cieszyć, że macie taki piękny obiekt a nie szukacie dziury w całym.

  • xxx
    2017-08-11 17:27:57

    arrow

    Niech skończy drogę na ul.Kochanowskiego co to niby kostka ma być układana na samym końcu a nie ja tak chwalicie

  • Edi
    2017-08-11 07:34:34

    arrow

    Może by tak władza pochwaliła się, ile pieniędzy nie z kredytów pozyskała na tą inwestycję za 13 baniek? Upaprane cementem kamienie,połapane na chybił trafił poziomy, te nieszczęsne schodki i pękający budynek za tyle kasy?

  • xx
    2017-08-10 22:43:43

    arrow

    był jeszcze ieden kwiatek Gora

  • Z kwiatka na kwiatek
    2017-08-10 16:40:20

    arrow

    Najpierw z Gulą, później z Miszkurkową, a teraz z Woźniakiem?

  • ??
    2017-08-10 08:06:42

    arrow

    I znowu ten poseł. Ostatnio wystawił Krzyśka i co, zrobił mu tylko krzywdę.

  • ?
    2017-08-09 21:17:45

    arrow

    Poseł wystawi prezesa?

  • Grażyna z MIlanówka
    2017-08-09 21:06:23

    arrow

    Moje słowa uznania Pani Burmistrz za upór w dążeniu do celu. Inwestycja prima sort.

  • XXX
    2017-08-09 15:01:30

    arrow

    Gratulacje, jest naprawdę pięknie!

  • Żulek
    2017-08-09 14:27:34

    arrow

    Prezes nie ma szans, już prędzej radny powiatowy ma szanse. Działa w powiecie to może i podziała w naszym mieście ?

  • atomi
    2017-08-09 14:10:59

    arrow

    Gratulacje z Maciejowic. A tu był i jest bałagan a nawet burdel.

  • Janek i ekipa
    2017-08-09 13:56:16

    arrow

    Prezes OSP to se może pokandydować. Mówiąm że jak starostom zostanie Woźniak to Gośka będzie szukać pracy i wtedy wystartuje na burmiszcza Żelechowa. Ale czy ma jakieś szanse to już inna sprawa. Pani Burmiszcz gratulacje. Jesteśmy z Panią.

  • Z PiSu
    2017-08-09 12:08:18

    arrow

    ludzie na mieście mówią,że na burmistrza kandyduje prezes OSP

  • Dawid
    2017-08-09 11:26:57

    arrow

    Rynek w Żelechowie naprawdę wypiękniał. Burmistrz dzięki tej inwestycji może spać spokojnie podczas przyszłorocznych wyborów. Ma mój głos!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




Garwolin

w lewoPaźdzernik 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

GARWOLIN, 01.10

Dominik stracił rękę. Razem możemy mu pomóc

więcej »
2 3

GARWOLIN, 03.10

Garwolin: Dzień Seniora z profilaktyką w tle

więcej »
4 5 6

GARWOLIN, 06.10 10:00

Sesja kościuszkowska w Żelechowie

więcej »
7 8

GARWOLIN, 08.10

Chcą ożywić tradycje Powiśla Garwolińskiego

więcej »
9 10 11

GARWOLIN, 11.10 18:00

Austriackie dźwięki w Miętnem

więcej »
12 13 14 15

GARWOLIN, 15.10

Chcą ożywić tradycje Powiśla Garwolińskiego

więcej »

GARWOLIN, 15.10

Garwolin: Dni Muzyki Chóralnej 2017

więcej »

GARWOLIN, 15.10 17:00

Pilawa: podróżowanie to szukanie baśni

więcej »
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje