KRAJ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Poranek Powyborczy w portalu podlasie24.pl i na antenie Radia Podlasie /AUDIO/
2019-10-14 08:33:42 Artykuł czytany 337 razy


14 października na antenie Katolickiego Radia Podlasie i w portalu podlasie24.pl w Poranku Powyborczym pojawiły się pierwsze komentarze kandydatów do parlamentu z naszego regionu.


Pierwszym gościem Marcina Jabłkowskiego była senator Maria Koc.POSŁUCHAJ ROZMOWY


Wyniki wyborów parlamentarnych skomentował także senator Grzegorz Bierecki. Jego zdaniem, wynik jaki osiągnęło Prawo i Sprawiedliwość jest niebywały. Również frekwencja tegorocznych wyborów jest bardzo wysoko, z czego należy się cieszyć.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY


O poranku w studiu Radia Podlasie gościła także Janina Ewa Orzełowska - kandydatka PSL w wyborach do senatu. Członkini zarządu województwa mazowieckiego powiedziała, że wynik PSL jest bardzo dobry. - "Okazało się, że wielu ludzi zaufało tej partii". Pogratulowała także dobrego wyniku Prawa i Sprawiedliwości, zaznaczając jednak, że koalicja PSL i PiS nie wchodzi w grę.

POSŁUCHAJ
ROZMOWYPrawo i Sprawiedliwość pokazało, że jest dobrą zmianą i że ma dobrą ofertę dla mieszkańców tego regionu, o czym świadczy zaufanie wyborców - mówił dziś na antenie Radia Podlasie Dariusz Stefaniuk - Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, który startował do sejmu z ramienia PiS. Wicemarszałek podziękował na antenie Radia swoim współpracownikom oraz pogratulował bardzo dobrego wyniku wicepremierowi Jackowi Sasinowi.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY

Wyniki wyborów komentował też wicepremier Jacek Sasin. Jego zdaniem, bezpieczna większość Prawa i Sprawiedliwości jest zagwarantowana, co oznacza, że partia będzie mogła dalej realizować swój dobry program.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY


"Dobry wynik w skali kraju i całkiem niezły jeśli chodzi o województwo i okręg siedlecko - ostrołęcki, choć niedosyt pozostaje" - tak skomentował wynik PSL w tegorocznych wyborach do sejmu i senatu Marek Sawicki. Minister zapewnił, że postara się dobrze reprezentować swój region w polskim parlamencie.

POSŁUCHAJ ROZMOWY

Za oddane głosy podziękował na antenie Radia Podlasie także poseł Daniel Milewski, kandydat PiS do parlamentu. Jak mówił, otrzymane poparcie jest dla niego wyzwaniem do jeszcze cięższej pracy. Poseł Milewski powiedział, że w tych wyborach chodziło nie tylko o to, żeby mówić o Polsce, ale żeby myśleć o naszym regionie, o tym, by dokończyć rozpoczęte cywilizacyjne inwestycje. Dajemy gwarancje, że tego dokonamy.

POSŁUCHAJ ROZMOWY


Ciężka praca, dobry program i dotrzymywanie słowa - to wszystko złożyło się na sukces Prawa i Sprawiedliwości - tak komentował wyniki wyborów kandydat PiS do parlamentu Sławomir Skwarek, który również gościł w powyborczym poranku na antenie Radia Podlasie.

POSŁUCHAJ ROZMOWY


Najlepszy wynik na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu siedlecko - ostrołęckim osiągnął Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, który również skomentował tegoroczne wybory. Poparcie jakie uzyskało PiS świadczy o lokalnym zaufaniu wyborców. To natomiast wynika z postawy parlamentarzystów, którzy przez lata starali się swoim działaniem nie zawieść wyborców.


POSŁUCHAJ ROZMOWY

Przemysław Litwiniuk startujący do sejmu z listy PSL komentował wyniki swojej partii w okręgu bialsko - podlasko - chełmskim. Według niego są one lepsze niż średnia krajowa. A poparcie na poziomie kilkunastu procent zawsze trzeba docenić i podziękować wyborcom za każdy głos. Przemysław Litwiniuk wypowiedział się także na temat sojuszu PSL z ugrupowaniem Kukiz '15.


POSŁUCHAJ
ROZMOWY


Tegoroczne wybory to prawdziwe święto demokracji. Polacy wybrali kontynuację dobrej zmiany - tak wybory do sejmu i senatu oceniał Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Jego zdaniem, grupą, do której Prawo i Sprawiedliwość powinno się teraz szczególnie zwrócić jest młodsze pokolenie.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY

Jako ostatni w studiu Radia Podlasie gościł Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, który w tegorocznych wyborach odniósł zwycięstwo nad kandydatką do senatu z ramienia PSL - Janiną Ewą Orzełowską.

POSŁUCHAJ
ROZMOWY

DW/JA
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
foto

Arteterapia a powrót do zdrowia osób z zaburzeniami...
2020-07-06 15:32:30 Kategoria:

Publikujemy kolejny materiał filmowy promujący dobry wizerunek osób z zaburzeniami psychicznymi w społeczeństwie w ramach projektu pn. „Wsparcie samodzielności...

więcej »
foto

Jak wybrać ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny?
2020-07-06 15:06:11 Kategoria:

Od czego zacząć poszukiwania ubezpieczenia podróżnego? Czym kierować się, przeglądając kolejne oferty?

więcej »
foto

Dlaczego zawód medyczny?
2020-07-06 08:27:31 Kategoria:

Wśród licznych zawodów medycznych, uregulowanych przepisami ustawy, np. lekarz, dentysta, pielęgniarka, położna, farmaceuta czy diagnosta laboratoryjny, istnieją te,...

więcej »
foto

Wszystko, co warto wiedzieć o EBI
2020-07-02 11:04:06 Kategoria:

EBI, czyli Europejski Bank Inwestycyjny to finansowa instytucja zarządzana przez Unię Europejską. Ten organ ma swoją siedzibę w Luksemburgu, jest całkowicie niezależny od...

więcej »
foto

O niektórych rzeczach lepiej pamiętać. Zobacz, co...
2020-07-01 09:56:32 Kategoria:

Chociaż osoby posiadające samochód korzystają z niego często i nie sposób o nim zapomnieć, to dużo łatwiej wypadają z pamięci obowiązki z nim związane. Do takowych...

więcej »
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

„Społecznym okiem na środowisko” - cykl audycji na...
2020-06-30 15:42:12 Kategoria:

25 czerwca na antenie Katolickiego Radia Podlasie ruszył cykl czterech audycji pt.: ”Społecznym okiem na środowisko”. Tematyka audycji związana jest z uruchomionym przez...

więcej »


Co, gdzie, kiedy

w lewoLipiec 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

POWIAT BIALSKI, 02.07 12:00

Kodeń: Diecezjalny Dzień Chorego/ZAPOWIEDŹ/

więcej »
3

RADZYŃ, 03.07

Wkrótce obchody 80 rocznicy egzekucji radzyńskich harcerzy

więcej »

ŁUKÓW, 03.07

Łuków: powitanie wakacji

więcej »
4

POWIAT SIEDLECKI, 04.07

Nabożeństwo Fatimskie w Budzieszynie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 04.07

V Męski Różaniec w Siedlcach

więcej »

ŁUKÓW, 04.07

Łuków: powitanie wakacji

więcej »

SIEMIATYCZE, 04.07

Test Wytrzymałości Siłowej 2020

więcej »
5

RADZYŃ, 05.07

Rusza Letnia Scena Rok. W najbliższa niedzielę spektakl dla najmłodszych

więcej »

ŁOSICE, 05.07

Zbliża się 76 rocznica Bitwy pod Jeziorami

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 05.07

Zbiórka na koncesję dla Katolickiego Radia Podlasie

więcej »

ŁUKÓW, 05.07

Łuków: powitanie wakacji

więcej »

MIŃSK MAZ., 05.07

Mrozy: wraca tramwaj konny

więcej »
6 7

SIEMIATYCZE, 07.07

Mariusz Żebrowski – malarstwo

więcej »
8

ŁUKÓW, 08.07

Łuków: chcesz wstąpić do wojska?

więcej »
9 10

MIASTO SIEDLCE, 10.07

Apple Pie na scenie IV Letniego Festiwalu pod muralem

więcej »
11 12
13 14 15 16 17 18

DROHICZYN, 18.07

Zawody spławikowe w Drohiczynie

więcej »
19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Najnowsze Informacje