R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Inwestycje drogowe w powiecie łosickim
2019-10-29 17:05:53 Artykuł czytany 2909 razy


Jest szansa na remont kilku odcinków dróg w powiecie łosickim. Starostwo Powiatowe otrzymało promesy na realizację inwestycji. - Dodatkowo samorząd zamierza zdobywać środki na kolejne remonty - informuje starosta łosicki Katarzyna Klimiuk.


W ostatnim czasie łosickie starostwo otrzymało dwie promesy ze środków Wojewody Mazowieckiego, na odbudowę dróg  Szpaki - Walim i Woźniki - Czuchleby - Chotcze. Fundusze pochodzą z programu przeciwdziałania i usuwania skutków klęsk żywiołowych.




Starostwo Powiatowe złożyło kolejnych 6 wniosków i stara się o środki  z tego samego źródła finansowania:



Dwa wnioski zostały złożone do Funduszu Dróg Samorządowych, na remont odcinków Stare Łepki - Nowe Łepki i Mostów- Krzywośnity - Liwki Szlacheckie:





KSkor 

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Do między Bogiem a prawdą
    2019-11-08 09:23:49

    arrow

    Jeśli nie miał za co dostać nagrody to po co mu ją przydzieli żeby ośmieszyć człowieka? Przecież nie muszą wszyscy otrzymywac nagród.Mial rację że te nędzne 200 zł zwrócił.Po raz kolejny świadczy to o niekompetencji i nieudolności starostów i zarządu. Porażka i wstyd.

  • Ewela
    2019-11-07 13:35:21

    arrow

    A między Bogiem a prawdą to za cóż miał dyrektor z nad jeziorka dostać tą nagrodę? Może ktoś zorientowany powie? Śmiech na sali.

  • Hanka
    2019-11-06 17:43:47

    arrow

    To prawda, aż przykro patrzeć, jak oświatę oceniają, ci którzy zielonego pojęcia o szkolnictwie nie mają, i tak "wysoko" wykształceni jak wicestarosta.Miernośc nad miernościami.

  • Wojciech W
    2019-11-06 07:40:58

    arrow

    A czy to prawda że dyrektora ze szkoły nad jeziorkiem tak poniżyli nagrodą starosty na dzień nauczyciela, że aż ją zwrócił?

  • Z Siedlec
    2019-11-04 08:53:13

    arrow

    Dlaczego gmina Kornica ma drogi nawet te polne lepsze a takie doły, w lesie wstyd to tylko w gminie HUSZLEW jechałem widziałem i to teraz na święta 1 listopada Porównanie Wstyd a chodnik

  • Michal
    2019-11-03 21:32:12

    arrow

    Dziękuję za brawa i gratulacje.

  • Renata
    2019-11-03 18:21:48

    arrow

    A Próchenki - Olszanka. Przecież tutaj zginął młody człowiek. Postawili ograniczenie 50km/h na odcinku 4 km. i sprawę załatwili. Wójcie Olszanki obudź się z zimowego snu.

  • lol
    2019-11-01 08:58:59

    arrow

    A Sarnaki jak zwykle zapomniane i w czarnej.... tutaj juz mozna wszystko z kleskowek robic...

  • Z Olszanki
    2019-10-31 12:56:48

    arrow

    A te brawa dla Michała to niby za co, bo jak na razie to w gminie bryndza.

  • z Huszlewa
    2019-10-31 11:31:59

    arrow

    Czekamy niecierpliwie.

  • Olszanka
    2019-10-31 07:58:04

    arrow

    Brawo Michał.....

  • hm?
    2019-10-30 20:36:28

    arrow

    A gdzie droga do Huszlewa...obiecanki przed wyborami i dalej nic... Dziadostwo tylko zamknąć gminę to może wtedy przez przypadek będzie zrobiona

  • z Łepek
    2019-10-30 16:09:23

    arrow

    wniosek na Łepki miał być realizowany z funduszy pochodzących od Wojewody i dlatego nie otrzymano funduszy,bo górę wzięła polityka a nie dobro społeczeństwa, gdyby były z Urzędu Marszałkowskiego, to dawno droga zostałaby zrobiona.

  • ps
    2019-10-30 15:31:42

    arrow

    A o drodze powiatowej w Bachorzy cicho jak w grobie,pewnie musi minąć 50 lat po zrobieniu cementówki żeby położyć asfalt.Mamy już z górki,bo 29 lat już minęło,pewnie powiat nam pożyczy cierpliwości!

  • xy
    2019-10-30 09:10:28

    arrow

    Duża część tych dróg to chyba cicha zasługa starej nomenklatury PSL przyklepanej u p.Orzełowskiej przed wyborami!Bo wcześniej na Szpaki i Łepki zgody nie było.

  • Do ja chce
    2019-10-30 08:00:21

    arrow

    No wlaśnie widać na drogach tą intensywność starań, pożal się Boże, cały rok starają się i efektów nie widać, w popr,letnich latach to przynajmniej po kilka dróg na gmi ach zrobiono A teraz starają się... śmiechu warte, na teczce powinni ich wywieźć.

  • ja chce
    2019-10-30 07:18:53

    arrow

    a gmina Olszanka nic droga Bejdy - Klimy tragedia Szydłówka szkoda słów

  • Z Łosic
    2019-10-29 22:33:30

    arrow

    To niech się stara, bo jak na razie to bryndza, siedzą z tym wice i ani za nimi ani przed nimi, pensje też powinni im wypłacić adekwatnie do pracy, czyli za zbijanie bąkow...

  • Z Łosic
    2019-10-29 22:26:20

    arrow

    No niech się stara, bo jak na razie to bryndza, i
    nic się nie robi to i staroście i wice pensje też nalezy wypłacić adekwatnie do Ata


  • J. K.
    2019-10-29 22:00:26

    arrow

    Brawo dla starostów za takie intensywne działania i naprawy dróg powiatowych jak nigdy dotąd.
    Brawo PiS.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Zostań rodzinnym archiwistą
2019-10-31 14:20:00 Kategoria:

Archiwum Państwowe w Siedlcach zaprasza na warsztaty z porządkowania, zabezpieczania i przechowywania rodzinnych archiwaliów.

więcej »

Łosice

w lewoListopad 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11

ŁOSICE, 11.11

11 listopada w Łosicach

więcej »
12

ŁOSICE, 12.11

Święto Niepodległości w Starej Kornicy

więcej »
13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje