R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Uwaga kierowcy! Wypadek na trasie Mordy - Łosice
2018-10-29 09:20:19 Artykuł czytany 6740 razy


Przed godziną 7.00 na trasie Mordy- Łosice na wysokości miejscowości Płosodrza doszło dziś, 29 października do wypadku drogowego. Z nieznanych przyczyn kierowca poruszający się osobowym seatem wypadł z jezdni a następnie uderzył w drzewo.


Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Obecnie trwa ustalanie przyczyn wypadku. Ruch na odcinku Mordy - Łosice odbywa się bez utrudnień.






fot. OSP Łosice (facebook)

MSz/KSKor [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Dotka
    2018-11-10 12:31:32

    arrow

    Wyrazy wspolczucia .....rozumiem bol...moja 13 letnia coreczka niedawno zginela tez w plosodrzy....trzyma sie pani dla dzieci...pozdrawiam

  • A.
    2018-11-08 22:05:02

    arrow

    Wyrazy współczucia dla rodziny.😯

  • 2
    2018-11-07 11:59:23

    arrow

    Jaka byla przyczyna zgonu? Na zdjęciach nie widać żadnych uszkodzeń na samochodzie...

  • 1
    2018-11-02 20:53:38

    arrow

    Marcin nie żyje.

  • magda
    2018-11-02 20:44:44

    arrow

    Marcin nie żyje
    spoczywaj w pokoju [*]

  • Mag
    2018-11-01 09:40:08

    arrow

    Ludzie jesli nie wiecie co sie stalo to przestancie pisac glupie komentarze. Jestescie zenujacy piszac takie glupoty.

  • Żona
    2018-11-01 09:17:41

    arrow

    Ludzie zastanowcie sie nad tym co piszecie Marcin musi życ to bardzo dobry czlowiek ma troje małych dzieci a was bardzo prosze zamiast sie interesowac czyjals bieda i pisac te glupie komentarze ktore bola pomodlcie sie za Niego tylko Bog go moze ocalic.

  • 22
    2018-10-31 19:16:47

    arrow

    Podobno na Poniatowskiego.

  • l
    2018-10-31 15:23:59

    arrow

    szkoda ze 4 karetek nie wyslano

  • Przyjaciel Marcina
    2018-10-30 21:29:06

    arrow

    Czy wiadomo w jakim szpitalu znajduje się poszkodowany?

  • znający temat
    2018-10-29 21:23:38

    arrow

    Żal mi czytać te wasze głupie komentarze. Dyżurny operacyjny powiatu dysponuje siły i środki do różnego typu zdarzeń. Jeżeli jego zdaniem trzeba będzie to i pól powiatu się zjedzie i g.. wam do tego. Z WCPRu przychodzi formatka że jest zdarzenie w m. Płosodrza i tyle. Często jest tak że nie jest podana informacja ile pojazdów bierze udział, ile osób jest poszkodowanych, itp. Ludzie nie piszcie durnych komentarzy bo się krew w człowieku gotuje.

  • Mar
    2018-10-29 19:20:04

    arrow

    Bo jest z szansa ze ktoś z tych 4 samochodów moze byc trzeźwy ;)

  • ola
    2018-10-29 19:04:38

    arrow

    Jaki jest stan Marcina?

  • lol
    2018-10-29 16:19:05

    arrow

    "Dlaczego" Chyba liczyć nie umiesz, bo samochodów jest 3. "ps" dostali wezwanie więc pojechali, skoro Tobie to jednak przeszkadza to podaj swój numer telefonu, następnym razem jak coś się wydarzy to po Ciebie zadzwonią i sam będziesz działał

  • ps
    2018-10-29 15:57:12

    arrow

    Czy trzy zastępy straży pożarnej poradzą sobie z usunięciem auta z rowu?jakby było pięć byłoby sprawniej wynieśliby rękoma!

  • dlaczego
    2018-10-29 15:51:01

    arrow

    aż 4 samochody straży blokują jeden pas ruchu?

  • Jola
    2018-10-29 11:51:52

    arrow

    ludzię zdejmijcie nogę z gazu , żyje się tylko raz !!!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w...
2018-11-21 17:33:09 Kategoria:

Fundacja Świętych Joachima i Anny z Siedlec, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia organizuje spotkania szkoleniowo-warsztatowe propagujące zdrowie prokreacyjne w ramach...

więcej »

Łosice

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6

ŁOSICE, 06.11

Łosice: We wtorek będzie można oddać krew

więcej »
7 8 9 10 11

ŁOSICE, 11.11 12:00

11 listopada w Łosicach

więcej »

ŁOSICE, 11.11 18:00

By tradycja żyła w nas - koncert w ŁDK

więcej »
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23

MIASTO SIEDLCE, 23.11

VITOexTrEAM: Tym razem wyprawa na Spitsbergen

więcej »
24 25
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje