R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Grzegorz Skwarek nowym dyrektorem Łukowskiego Ośrodka Kultury
2016-12-12 15:09:21 Artykuł czytany 7436 razy


Nowym dyrektorem Łukowskiego Ośrodka Kultury będzie Grzegorz Skwarek. O wyborze nowego dyrektora ŁOK poinformował nas burmistrz Dariusz Szustek, przewodniczący komisji konkursowej.


12 grudnia komisja konkursowa przeprowadziła rozmowy z kandydatami na stanowisko dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury.  Przed komisją stawiła się trójka kandydatów: Teresa Błażejczyk, Artur Mydlak i Grzegorz Skwarek.

Komisja wybrała jako kandydata Grzegorza Skwarka, natomiast burmistrz Szustek zaakceptował kandydaturę.  Nowy dyrektor ŁOK z wykształcenia jest historykiem. Od wielu lat związany jest z Katolickim Radiem Podlasie, pełni funkcję dyrektora strategicznego diecezjalnej rozgłośni.


AKup/ MSz

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • michowianka
    2018-11-17 22:34:51

    arrow

    mam

    poważną ofertę skontaktuję się w najbliższym czasie pozdrawiam

  • do Grzegorz Skwarek
    2016-12-14 20:18:24

    arrow

    czy Pan zamierza ciągnąc dwie sroki za ogon czyli ciągnąc dwa stanowiska i pracowac 16 godzin na dobe i 2 godziny dojazdu czyli 18 godzin w pracy ??????

    PYTAM Z CZYSTEJ CIEKAWOŚCI

  • Grzegorz Skwarek
    2016-12-14 14:34:58

    arrow

    W tej chwili jestem wyłącznie pracownikiem Katolickiego Radia Podlasie.

  • do chechło
    2016-12-14 13:24:38

    arrow

    DEMAGOGIA!

  • Mieszkaniec
    2016-12-14 10:53:39

    arrow

    Przeparszam jak to mozna sobie wyobrazić Dyrektor ŁOK i to co mozemy wyczytac w oświadczeniu :Nominacja nie wpływa na pełnione stanowisko i obowiązki Pana Grzegorza Skwarka w Katolickim Radiu Podlasie.
    Co Pan Panie Grzegorzu chce dwie sroki za ogon złapać i skakać tak raz do ŁOK raz do radia i prowadzić audycje. Wiem ze Pan czyta komentarze czy to jest aby okej? czy starczy czasu aby poświecić się jednemu jakim jest instytucja ŁOK?

  • Chechło
    2016-12-14 10:11:07

    arrow

    do chechło
    2016-12-13 17:51:45
    Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień.

  • do Katarzyna
    2016-12-14 06:32:02

    arrow

    dwa etaty bedzie ciągnął WSTYD WSTYD

    odpowiednia osoba na odpowiednim STOŁKU A NIE MIEJSCU

  • Miejmy cichą nadzieję, że...
    2016-12-13 23:14:42

    arrow

    ...jednak wróci na stałe do Łukowa, czyli tam, skąd przyszedł.
    Poza tym, to gratulacje. :)

  • Katarzyna
    2016-12-13 22:14:18

    arrow

    Bardzo dobry wybór! W końcu coś się może zmieni w Łukowie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

  • do chechło
    2016-12-13 17:51:45

    arrow

    znam Mydlaka z zupełnie innej strony - raczej niech oczy spuści?

  • ooooo
    2016-12-13 15:56:04

    arrow

    bedzie pracował 16 godzin i 1 godziny dojechac do łukowa
    i wrócic godzine 18 godzin

    A LUDZIE NA BEZROBOCIU

  • Maniek
    2016-12-13 14:29:33

    arrow

    "Kto jest od wszystkiego to jest od niczego" Brawo

  • ???
    2016-12-13 11:56:17

    arrow

    "Nominacja (na dyrektora ŁOK) nie wpływa na pełnione stanowisko i obowiązki Pana Grzegorza Skwarka w Katolickim Radiu Podlasie." z komunikatu dyrektora KRP ks. Andrzeja Sochala. Czy to znaczy, że p. Skwarek będzie jednocześnie pracował i w radiu i w ŁOKu?

  • Łukowiak
    2016-12-13 11:01:51

    arrow

    12 grudnia 2016 roku Grzegorz Skwarek – dyrektor Strategiczny Katolickiego Radia Podlasie po wygranym konkursie został wskazany przez Burmistrza Miasta Łuków jako kandydat do pełnienia funkcji Dyrektora Łukowskiego Ośrodka Kultury. Nominacja nie wpływa na pełnione stanowisko i obowiązki Pana Grzegorza Skwarka w Katolickim Radiu Podlasie.

    .................

  • Chechło
    2016-12-13 08:10:38

    arrow

    Panie Arturze! Głowa do góry. Jest Pan dobrym człowiekiem.

  • Zły wybór panowie
    2016-12-12 22:29:16

    arrow

    Ale o tym jeszcze będziecie się mieli okazję przekonać

  • hehehe
    2016-12-12 21:10:50

    arrow

    To zdaje się był pierwszy konkurs Mydlaka i ...przegrał! To znaczy, że się nie nadaje, że żadnych pomysłów nie miał i nie ma, ot urzędnik i tylko tyle. Teraz, mili pochlebcy Mydlaka, zobaczycie jak powinna funkcjonować placówka kultury. Funkcjonować nowocześnie czyli zintegrowana ze społeczeństwem. Ogromnie cieszy mnie ta zmiana!

  • MieszkankaUKF
    2016-12-12 20:55:45

    arrow

    Dla niezorientowanych Pan Grzegorz od wielu lat nie tylko jest Dyrektorem Strategicznym KRP, ale sprawdza się na wielu polach. Dorobek tego Pana niejednego by zawstydził.
    Pan Mydlak zapoczątkował dobrą zmianę i nie ujmuję mu zasług, ale zarządzanie ŁOK to nie tylko kino, czy remont budynku...
    Dajmy szanse Panu Skwarkowi, osobiście gratuluję. Myślę, że skoro tyle lat mieszka Pan w tym mieście to czuje Pan, że łatwo nie będzie ;)

  • Do....
    2016-12-12 20:12:50

    arrow

    Czy to plan rozwoju łok przedstawiony przez nowego dyrektora? Chyba tylko takimi bajkami mógł oczarować/omamić wysoką komisję, ale świadczy tylko o tym że...

  • ....
    2016-12-12 18:38:08

    arrow

    Z całym szacunkiem dla Pana Mydlaka , robił dużo bo i władze miasta, burmistrz z radnymi na kulturę wielką uwagę w tej i ostatniej kadencji uwagę zwracali.Kino , remont łoku czy amfiteatr Pan dyrektor sam nie wybudował.Otrzymał taką bazę , więc jego aktywność niesamowicie wzrosła , niejednokrotnie popędzana dodatkowo przez Szustka jak i radnych z lewą i prawa.Z a swą pracę godną pensję brał a i o ciężkiej pracy podwładnych zapomnieć nie wypada. Ostatnie osiem lat to praca Dyrektora ale przede wszystkim Włodarza , radnych i budżetu, który chojnie zasilał kulturę.Owszem przydało by się kino ale może czas dojrzał by zawitała do Łukowa jakaś sieciówka kinowa , do tego rozbudowana baza sportowa , basenowa i cały powiat już nie będzie jeździł do Siedlec a przyjedzie do Łukowa tak i na McDonald też pewnie się miejsce znajdzie.Najważniejsze ,że Łuków się zmienia i zmieniać się będzie, bo taki jest kierunek , innego nie ma.

  • Miejski
    2016-12-12 18:15:05

    arrow

    Panie Arturze dziękuję za 4 lata, był Pan dotychczas najlepszym dyrektorem ŁOKu. Powodzenia w życiu.

  • OBURZONA
    2016-12-12 18:04:19

    arrow

    Brawo, Panie Burmistrzu! Tym wyborem udowodnił Pan, jak mocno zależy Panu na łukowskiej kulturze! ( dla tych, którzy się nie zorientowali-to jest sarkazm)

  • Łukasz
    2016-12-12 17:56:29

    arrow

    To może być marketingowy chwyt i karta przetargowa Pana Grzegorza. Zawsze lubił być w kręgu zainteresowania i trafiła się okazja. Z naszym burmistrzem tworzyć będą doskonały duet. Powodzenia dla dobra łukowskiej i lubelskiej kultury.

  • Obserwator
    2016-12-12 17:54:21

    arrow

    Czy kiedyś nie chciał być dyr muzeum?

  • ~łukowianin
    2016-12-12 17:47:41

    arrow

    Szanowny Panie Burmistrzu, szanowna Komisjo! Wstyd mi za Was i Waszą absurdalną decyzję! Jak można było odsunąć człowieka z długoletnim doświadczeniem na stanowisku dyrektora placówek kulturalnych, tego, który postawił na nogi łukowską kulturę i doprowadził do tego, że i wizualnie nasz dom kultury wygląda ładnie? Jak można było odsunąć człowieka kreatywnego, z doskonałymi pomysłami? JAK??? Mam wrażenie, że to jakieś polityczne rozgrywki... Coś mi się wydaje, że to nie będzie "dobra zmiana"... Panie Arturze, dziękujemy za uzdrowienie łukowskiej kultury i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej!

  • władza
    2016-12-12 17:35:47

    arrow

    historyk dyrektorem domu kultury? to ta dobra zmiana?
    żenada

  • abc
    2016-12-12 17:23:28

    arrow

    Panie Grzegorzu GRATULUJE.

  • abc
    2016-12-12 17:23:26

    arrow

    Panie Grzegorzu GRATULUJE.

  • owca
    2016-12-12 16:51:50

    arrow

    zamienił stryjek siekierkę na kijek

  • Jar
    2016-12-12 16:48:34

    arrow

    Czyli pan Grzegorz wraca do Łukowa... tak sobie myślę, że fotel dyrektora ŁOK jest tylko przejściowy, a w przyszłości zostanie burmistrzem Łukowa.

  • TB
    2016-12-12 16:32:45

    arrow

    Gratuluję panu Skwarkowi, pocieszam się, że to nie wstyd przegrać z dyrektorem KRP. Życzę powodzenia. Teresa

  • zainteresowany
    2016-12-12 16:27:41

    arrow

    We wszystkich osrodkach odbywają się konkursy na Dyrektorów instytucji kultury a kiedy odbędzie się w Wiśniewie

  • hmmmmmmmmmmm
    2016-12-12 16:20:14

    arrow

    Kopara mi opadła.. G. Skwarek wygrywając odejdzie z radio Podlasie??? Jeżeli tak, to nędza-radio bez red. Skwarka

  • nowa praca
    2016-12-12 16:03:55

    arrow

    nawidoczniej coś się w radio panu S. potentegowało i musiał szukać pracy.

  • Alek
    2016-12-12 15:57:09

    arrow

    Szkoda. Kolejną dobra zmiana. Dziękuję Panu Mydlakowi, że postawił na nogi kulturę łukowską.

  • Maniucha
    2016-12-12 15:50:07

    arrow

    kurde zaskoczony jestem.......

  • miecio
    2016-12-12 15:43:13

    arrow

    I mnie też zwaliło z kopyt....

  • Replay
    2016-12-12 15:41:45

    arrow

    Pewnie niebawem do radia powróci.

  • Lukowianka
    2016-12-12 15:35:26

    arrow

    Gratuluję!

  • Ja
    2016-12-12 15:22:44

    arrow

    o Żesz ty w kakao - co za zaskoczenie....

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy
2019-02-14 12:30:48 Kategoria:

Dla akwarystów oraz amatorów podwodnego świata wygląd roślin w akwarium ma ogromne znaczenie. Bogata oferta mchów i wątrobowców obejmuje gatunki przeznaczone do...

więcej »
foto

Jak urządzić salon w stylu eko