R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Łuków na rządowej liście 100 obwodnic
2020-02-10 07:51:03 Artykuł czytany 1389 razy


Rząd ogłosił szczegóły programu „100 obwodnic”. I jak informuje nas radny wojewódzki Ryszard Szczygieł na liście miast gdzie takie obwodnice mają powstać jest również Łuków. Plan jest taki, że budowa obwodnicy Łukowa ma ruszyć w 2023 roku.


W nadesłanej do naszej redakcji informacji czytamy, że podstawowym celem budowy obwodnicy Łukowa jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego, jaki przejeżdża i będzie przejeżdżać przez miasto, z uwagi na oddaną niedawno drogę S17 oraz planowaną S19, dla której drogi krajowe nr 63 i 76 stanowią integrujące połączenie, prowadzące z Warszawy do przejścia granicznego Sławatycze – Domaczewo.

Obwodnica ma powstać w ciągu dróg krajowych nr 63 i 76. Planowana data ogłoszenia przetargu to pierwszy kwartał 2023 roku.

Radny Ryszard Szczygieł podkreśla, że wpisanie Łukowa na listę „100 obwodnic” to zasługa wielu osób. I dziękuje za wsparcie europoseł Beacie Mazurek, wicepremierowi Jackowi Sasinowi, posłowi Przemysławowi Czarnkowi oraz dyrektorowi lubelskiego oddziału GDDKiA Mirosławowi Czechowi.

AKup [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • do wwwww
    2020-02-12 14:30:18

    arrow

    Jeżeli byłby takim burmistrzem jak informatykiem to z góry dziękuję.Był dobrym sekretarzem UM bo przy każdej okazji stał blisko kropidła.

  • feeeeeee , ludku...
    2020-02-12 11:18:51

    arrow

    ....zapewniam niedługo zamilkniesz i proszę nie uzewnętrzniaj swojego zamiłowania do koprofilii i nie kalaj tych , którym nie dorastasz do wkładek obuwia. Strzelaj celniej mała , zezowata miernoto.

  • kierowca
    2020-02-12 06:51:09

    arrow

    O rondzie na Radzyńskiej trzeba powiadomić POLSAT i TVN, to obnaży "planowane obwodnice"

  • i ja pytam
    2020-02-11 17:52:54

    arrow

    No w czym ta skuteczność posła Skwarka? Tylko konkrety dawaj a nie fotografie.

  • @kłamczuszek burmistrz
    2020-02-11 17:24:14

    arrow

    A może napiszesz jak to bonito łukowski twój przyboczny Rychardus nawołuje do aktu przemocy wobec drugiego człowieka?!

  • kłamczuszek burmistrz
    2020-02-11 16:41:46

    arrow

    nie uzgodniono z burmistrzem inicjatywy. olaboga, co za faux pas. mimo tego burmistrz czeka.

    poza tym, tyle problemów. grunty trza wykupić, plany dać do zmian. a najgorsze, że do tego tortu mogą nie dopuścić.

    jak oni mogli to burmistrzowi zrobić, ludzie, no jak!?

    ludzie, tego nawet bareja by nie wymyślił.

  • łukowiaku ślepy.....
    2020-02-11 15:14:48

    arrow

    .....jesteś czy zezowaty? Wytęż wzrok, poseł Skwarek to nowy rozdział , w sumie pierwszy , skuteczności łukowskiego parlametaryzmu. Gul skacze ? Mogę to zrozumieć. Aktywność i sukcesy cwaniaczków bolą. Równanaj w dół? To takie łukowskie.

  • łukowiaku
    2020-02-11 05:07:24

    arrow

    Ja też czekam na konkretne działania posła Skwarka bo jak dotąd to tylko fotografie na fb oglądam a realnych dokonań nie widzę..

  • fuu
    2020-02-10 17:17:38

    arrow

    beczkowóz zajechał i Struga smrodu płynie

  • zasługa poprzedniej kadencji kiedy to PIS rządził
    2020-02-10 12:21:20

    arrow

    O tak. Przypadkiem dobrze powiedziałeś "czyje to działanie czy przypadkiem nie parlamentarzystów poprzedniej kadencji a nie obecnej propagandy?" Tak to zasługa poprzedniej kadencji kiedy to PIS rządził. I co łyso Ci? Dobrze powiedziałeś że obecna propaganda tych co cynizm i hipokryzję nie opuszcza, został im tylko ulica i zagranica i targowica. Nawet nie wie ta totalna opozycja co się dzieje w Polsce, bo oni tylko chcą żeby Polaków okradli na VATcie i żeby byli pachołkami dla zagranicy, a nie bogacili i rozwijali. Przecież pieniędzy miało nie być i nie będzie, jak mówił PO minister, a tu przypadkiem też im to wyszło i są, i nie ma biedy wśród dzieci i innych. Kraj odradza się z zapaści z rządów PO i PSL, ale to wymaga czasu i pracy.

  • lalunia
    2020-02-10 11:13:15

    arrow

    Rysiulku rondo na Radzyńskiej potrzebne jak tlen.Po trzecim odcinku obwodnicy hula tylko wiatr.Tiry z belami słomy i tak jadą przez miasto.

  • łukowiak
    2020-02-10 11:02:36

    arrow

    "Radny Ryszard Szczygieł podkreśla, że wpisanie Łukowa na listę „100 obwodnic” to zasługa wielu osób. I dziękuje za wsparcie europoseł Beacie Mazurek, wicepremierowi Jackowi Sasinowi, posłowi Przemysławowi Czarnkowi oraz dyrektorowi lubelskiego oddziału GDDKiA Mirosławowi Czechowi." TO CO PAN SKWAREK NIC NIE POMAGA ? A MOŻE AZ TAK GO NIE LUBICIE ABY O NIM NIE WSPOMNIEĆ

  • ytu
    2020-02-10 09:57:57

    arrow

    Aby coś zrobić to trzeba umieć .Niech ci co tutaj się lansują pokażą co w życiu zrobili.Łatwo jest przed wyborami zrobić zdjęcie na szosie i twierdzić ,że droga powstała dzięki niemu.

  • łukowianin
    2020-02-10 09:55:37

    arrow

    cenzura :(

  • Jar
    2020-02-10 09:24:40

    arrow

    Panie Szczygieł ale co to za odkrycie> Czyż poseł Głuchowski tym jeszcze sporo przed wyborami nie mówił? Więc czyje to działanie czy przypadkiem nie parlamentarzystów poprzedniej kadencji a nie obecnej propagandy?

  • rychu
    2020-02-10 09:14:16

    arrow

    Super, super.
    Czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby poprowadzenie obwodnicy na pólnoc od miasta? Większość ciężarówek jeździ w kierunku M-ca Podl, co za tym idzie, jeśli obwodnica będzie od południa - to i tak TIRy będą musiały wjechać w miasto.

  • Technik
    2020-02-10 09:08:02

    arrow

    Dlaczego z 63 nie bedzie wlotu do autostrady ? Kto to przespał ?

  • xxx
    2020-02-10 09:07:09

    arrow

    Predzej dolary na drzewach rosnąc bedą jak to sie uda

  • aa
    2020-02-10 08:52:28

    arrow

    Że pan radny siebie nie wymienił,przecież on ma największe zasługi we wszystkim.

  • aaa
    2020-02-10 08:32:40

    arrow

    w 2024 wybory wiec trzeba bedzie cos zaczac robic :D

  • Powiatowy
    2020-02-10 08:10:24

    arrow

    Tak będzie jak tomograf na czas. Róbcie rondo na Radzynskiej a nie mydlicie czymś co może będzie za 10 lat.

  • Lukowiak
    2020-02-10 08:07:26

    arrow

    Niech zaczna cos robic a nie tylko obiecuja . Znow beda tekturowe gadżety ? Wyborco jakbyś miał złudzenia to piszę - 2023 to rok wyborczy . Kiedy rondo na radzynskiej ?Panie Radny Panie Starosto?

  • Wwwww
    2020-02-10 07:57:40

    arrow

    Ryszard Szczygieł powinien byc przyszłym burmistrzem Łukow

  • Zimna szkoła
    2020-02-10 07:54:56

    arrow

    A w szkole podstawowej nr 4 jest zimno na ogrzewanie kasy nie ma a na obwodnice jest

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

9 kwietnia, radiowe audycje czwartkowe
2020-04-08 12:52:00 Kategoria:

W Wiekli Czwartek 9 kwietnia Katolickie Radio Podlasie przygotowało dla państwa:

więcej »


foto

Wszystko o EKUZ
2020-04-08 13:41:30 Kategoria:

Wybierasz się w podróż za granicę i chcesz się przygotować na każdą ewentualność? Zanim wyruszysz, zadbaj o wszelkie formalności – łącznie z uzyskanie karty EKUZ....

więcej »
foto

Materac, na którym naprawdę się wyśpisz
2020-04-06 10:39:40 Kategoria:

„Materac, to materac.” Większość ludzi kieruje się przy wyborze materaca tą prostą dewizą. Niestety. Dlaczego niestety? A dlatego, że około 30% naszego całego...

więcej »
foto

Obierz kurs na słoneczną Hiszpanię!
2020-04-06 10:20:00 Kategoria:

Nie ma lepszego sposobu nauki obcego języka, jak intensywny kurs wyjazdowy. Jeśli pragniesz poprawić swój angielski, koniecznie odwiedź Wielką Brytanię. Gdy marzysz o...

więcej »
foto

Podziel się dobrem
2020-04-02 13:00:14 Kategoria:

W dobie szalejącej pandemii koronawirusa, pacjenci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Centrum czekają na Twoją pomoc. Zapraszamy do współpracy osoby wykonujące zawody medyczne.

więcej »

Łuków

w lewoKwiecień 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

ŁUKÓW, 02.04

Rekolekcje Wielkopostne w parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 02.04

Rekolekcje Wielkopostne w parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 02.04

Gmina Łuków: Pamiętamy

więcej »
3

ŁUKÓW, 03.04 19:00

Koncert ROKduo w Łukowskim Ośrodku Kultury

więcej »
4 5
6

ŁUKÓW, 06.04

ŁOK: łyk kawy z Sonią Michalczuk

więcej »
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje