R E K L A M A



MIASTO SIEDLCE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Transmisja XVIII edycji Konkursu - Mój szkolny kolega z misji
2019-05-23 10:01:54 Artykuł czytany 178 razy


Uroczystość wręczenia nagród w XVIII edycji Konkursu "Mój szkolny kolega z misji" odbyła się w siedzibie Sejmu w Warszawie. Wśród laureatów jest uczennica z Siedlec. Organizatorem Konkursu jest Dzieło Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.


Wśród laureatów konkursu "Mój szkolny kolega z misji" jest Martyna Gęsina - uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach. Martyna zajęła I miejsce w kategorii plastycznej konkursu w podkategorii klas I - III.


Oglądaj on-line:

KONKURS "MÓJ SZKOLNY KOLEGA Z MISJI" - WYNIKI 2019

 KATEGORIA LITERACKA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1. Stanisław Sztuk, Szkoła Podstawowa w Białobrzegach

2. Natalia Ostrowska, Szkoła Podstawowa w Łomży

3. Sebastian Szpot, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego w Świdnicy

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

1. Amelia Nyk, Szkoła Podstawowa w Będkowie

2. Barbara Kutkowska, Szkoła Podstawowa w Pszczółkach
oraz Aleksandra Jess, Szkoła Podstawowa w Ostrowie Wielkopolskim

3. Aleksandra Grabowska, Szkoła Podstawowa w Knurowie

Klasy VII – VIII

1. Paweł Zaskowski, Szkoła Podstawowa im. Gen. I. Prądzyńskiego w Białobrzegach

2. Klaudia Kurpiewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży

3. Maja Ciszewska, Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów w Krakowie oraz Dominika Biedka, szkoła Podstawowa w Kolnie

Gimnazjum

1. Paulina Bubiło, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Nieliszu

2. Zuzanna Skalska, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Warszawie

3. Martyna Słomińska, Szkoła Podstawowa w Nowince
oraz Weronika Król i Maria Szeptycka, Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin w Warszawie,


KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI

Szkoła podstawowa klasy I-III

1. Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa w Grodzisku Wielkopolskim

Szkoła podstawowa klasy IV-VI


1. Anna Kamińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Stawie
oraz Bożena Danowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży

2. Małgorzata Bernat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach
oraz Małgorzata Moczarska, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

3. Jan Tomaszewski, Szkoła Podstawowa w Wiadrowie

Klasy VII-VIII i Gimnazjum


1. Renata Marciniak-Kolenda, Szkoła Podstawowa w Sobótce
oraz Agnieszka Kaczmarek, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

2. Wiesława Śliwińska-Wyłupek, Szkoła Podstawowa w Gorajcu

3. Agnieszka Sławińska, Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

KATEGORIA MUZYCZNA

Szkoła podstawowa klasy I-III


1.Julia Kostyła i Ognisko Misyjne „Kanan” , Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

2. Wiktor Błaszczyk, Zofia Wilk, Maja Niemiec, Maja Kubiak, Antonina Mika, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach.

3. Alicja Metzgier, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach.
Publiczna Szkoła Podstawowa Im. 9 Pułku Piechoty Legionów AK w Białopolu

Klasy VII-VIII i Gimnazjum

Tomasz Hajzyk, Wiktoria Lubszczyk, Karolina Kuczera, Wioletta Parka, Karolina Szewczyk, Wiktoria Juraszek, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w  Świerklanach.
Zosia Jaroszewska, Jan Jaroszewski, Zespół Szkolno Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
Zespół Happy Angeles, Szkoła Podstawowa w Marcinowicach

KATEGORIA PLASTYCZNA

Szkoła podstawowa klasy I-III


1. Martyna Gęsina, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

2. Andżelika Chodziutko, Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

3. Julia Rutkowska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wlkp. Grodzisk Wlkp.

Szkoła podstawowa klasy IV-VI


Anna Jabłońska, I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu
Laura Rogowska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży oraz Roksana Chodziutko, Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
Gabriela Fok, Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Mikołaja Kopernika W Giżycku

Klasy VII-VIII i Gimnazjum

1. Igor Borawski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie
oraz Dominika Paulako, Szkoła Podstawowa Im. Powstańców Styczniowych w Nowince,
i Klaudia Wiśniowska, Szkoła podstawowa Im. Stanisława ze Sklabmierza w Sklabmierzu

2.Małgorzata Beyga, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wlkp. Grodzisk Wlkp.
oraz Kinga Łukasiewicz, Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce

3. Aleksandra Herok, Szkoła Podstawowa nr 1 im. L. Holesza w Świerklanach
oraz Oliwia Jędrzejczyk, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku


KATEGORIA CHARYTATYWNA

Szkoła podstawowa klasy I-III

1. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu

2. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mirosława Ferića ul. Batorego 2 63-400 Ostrów Wielkopolski

3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej (kl. I - VIII z oddziałami gimnazjalnymi) w Augustowie

Szkoła podstawowa klasy IV-VI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich
Szkoła Podstawowa Nr 2; Im. Wł. Broniewskiego W Łomży
Szkoła Podstawowa w Łasze

Klasy VII-VIII i Gimnazjum


Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin w Warszawie
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich


Uroczystość wręczenia nagród w XVIII edycji Konkursu "Mój szkolny kolega z misji" odbędzie się dziś o godz. 11.00. Spotkanie odbędzie się wyjątkowo w siedzibie Sejmu w Warszawie. Organizatorem Konkursu jest Dzieło Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. WIĘCEJ

Inf. pras.

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Adam Białczak
tel. 500 187 558
a.bialczak@radiopodlasie.pl
|
|
|
Monika Jabłkowska
tel. 512 111 737
jablkowska.m@radiopodlasie.pl
|
|
|
Andrzej Ilczuk
tel. 502 173 757
andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl
|
|
|
Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




NASI PARTNERZY
Mostostal Siedlce

Siedlce

w lewoWrzesień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

POWIAT SIEDLECKI, 01.09

Pieczony ziemniak i świetlica

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 01.09

Przełajowe bieganie w Skórcu

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 01.09

Dożynki Gminy Siedlce w Błogoszczy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 01.09 10:00

80. rocznica 1 września 1939 r.

więcej »
2

POWIAT SIEDLECKI, 02.09 11:30

W Kotuniu pamiętają o wybuchu II Wojny Światowej

więcej »
3 4

MIASTO SIEDLCE, 04.09 18:00

Siedlecki Klub Abstynenta zaprasza na spotkanie z terapeutką

więcej »
5 6

MIASTO SIEDLCE, 06.09

Siedlce: „Narodowe Czytanie” z Teresą Lipowską

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 06.09

Urząd Miasta kontra Żelazna Dywizja

więcej »
7

MIASTO SIEDLCE, 07.09

Siedlce: Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym /zapowiedź/

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.09

Akcja krwiodawstwa

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.09 13:00

Narodowe Czytanie w Pałacu Ogińskich

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 07.09 15:00

Piknik Rodzinny w Purzecu

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 07.09 19:00

Marcin Sójka, Michał Szpak, Piotr Cugowski gwiazdami Dni Siedlec

więcej »
8

MIASTO SIEDLCE, 08.09

Siedlce: Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym /zapowiedź/

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 08.09 11:30

Dożynki w Mordach

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 08.09 15:00

Uroczystości pod „Dębem Straceń”

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 08.09 16:00

Święto Opieńki

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 08.09 19:00

XII Festiwal Teatrów Ulicznych „pod Niebem”

więcej »
9 10 11

POWIAT SIEDLECKI, 11.09

Konferencje regionalne „15 lat Mazowsza w UE”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 11.09 17:00

Spotkanie autorskie Krystyny Rudnickiej w Siedleckiej Książnicy

więcej »
12

MIASTO SIEDLCE, 12.09

Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.09

Łukasz Długowski na kolejnym spotkaniu VITOexTrEAM

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.09

XVIII Nadbużańskie Spotkania Folklorystyczne

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 12.09 18:00

Otwarcie Poplenerowej Wystawy Fotografii Grupy Twórczej Fotogram „Bałtów 2019”

więcej »
13

MIASTO SIEDLCE, 13.09

Krakowski Teatr Tańca w Siedlcach!

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 13.09

Gala 40-lecia Rugby w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 13.09 18:00

Otwarcie powarsztatowej wystawy Pracowni Rysunku i Malarstwa „Wyspy”

więcej »
14

POWIAT SIEDLECKI, 14.09

8 Rajd Rowerowy Stowarzyszenia Nasze Iganie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 14.09 13:00

Piknik rodzinny „Serdeczne Mazowsze”

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 14.09 19:00

Akcja modlitewna „Polska pod Krzyżem” w Siedlcach

więcej »
15

POWIAT SIEDLECKI, 15.09

Dożynki Gminy Wiśniew

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.09

Koncert Charytatywny - Razem dla Rafała

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.09

Siedleckie Targi Miodów

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.09 11:00

Festyn „Dokopiny Ziemniaka – Przesmyki 2019”

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.09 12:00

Lata dwudzieste, lata trzydzieste - koncert w Dąbrowie

więcej »

POWIAT SIEDLECKI, 15.09 13:30

Rocznica bitwy pod Wolą Wodyńską

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 15.09 18:00

Swing Club na Mazowszu - koncert Nahorny Trio

więcej »
16 17 18 19

MIASTO SIEDLCE, 19.09

Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.09

Casting do Teatru ES

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 19.09 19:00

Koncert zespołu Niekompletni

więcej »
20

MIASTO SIEDLCE, 20.09

Wystawa Barbary Rękawek

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 20.09 18:00

Siedlce: Hosanna Festiwal

więcej »
21

MIASTO SIEDLCE, 21.09

Siatkarze KPS Siedlce wracają do gry

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.09

2 Urodziny Zwierzolubów z Siedlec

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.09

Hosanna Młodych w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.09

XXVIII Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.09

Wiedza dla wychowawców... Trwają przygotowania do Siedleckiego Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.09

Siedlce: zawody rolkarskie

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 21.09 12:00

Siedlce: Hosanna Festiwal

więcej »
22

MIASTO SIEDLCE, 22.09

Wrześniowy Rajd Rowerowy

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.09 10:00

Siedlce: Hosanna Festiwal

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 22.09 16:00

Siedlce: Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego

więcej »
23

MIASTO SIEDLCE, 23.09

O biznesie w Siedlcach

więcej »
24

MIASTO SIEDLCE, 24.09

O biznesie w Siedlcach

więcej »
25

MIASTO SIEDLCE, 25.09

O biznesie w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 25.09

Promocja książki „Usypiając ojca”

więcej »
26

MIASTO SIEDLCE, 26.09

Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Siedlcach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 26.09 19:00

Saudade - koncert Anny Przedlackiej, Macieja Turkowskiego i Jakuba Zuckermana

więcej »
27 28

MIASTO SIEDLCE, 28.09 19:00

Koncert LADY PANK dla Martynki i Patryka

więcej »
29
30

MIASTO SIEDLCE, 30.09

Caritas: Będą mówić o resocjalizacji i relacjach rodzinnych skazanych

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 30.09 11:00

Resocjalizacja, a relacje rodzinne skazanych... Konferencja w Siedlcach

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje