R E K L A M APARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Miłość wszystko przetrzyma! - Diecezjalny Dzień Rodziny
2017-04-21 10:22:17 Artykuł czytany 447 razy


Miłość wszystko przetrzyma! - pod tym hasłem odbędzie się 7 maja w Parczewie, Diecezjalny Dzień Rodziny.


Małżonkowie są nieustannie w ogniu walki. Nigdy wcześniej na tak szeroką skalę nie obserwowaliśmy rozpadających się małżeństw. Jednak nawet najlepsze statystyki nie opowiedzą o cierpieniu tak wielu małżonków, którzy doświadczają kryzysu, oddalenia czy obojętności. Frustracja i rozczarowanie w jakiejś formie dotyka większości małżeństw. Wkrada się również w relacje wierzących małżonków. Jak przetrwać? Jak znaleźć siłę oraz inspirację do zmiany?

Niektórzy mówią, że nic tak nie wiąże ze sobą małżonków, jak kredyt. Oto najprostsza gwarancja nierozerwalności związku. Mówią tak zapewne ci, którzy nigdy nie spotkali Jego. Mówią tak zapewne ci, którzy przestali już nawet marzyć o tym, że ich małżeństwo może się odrodzić, a miłość odnowić. A przecież to nieprawda! Bóg stwarzając kobietę i mężczyznę pragnął dla nich niewypowiedzianego szczęścia. Przeciętność, obojętność i mijanie się nie jest naszym małżeńskim przeznaczeniem. Od czego więc zacząć?

Jedyne czego nam trzeba, to pragnienia zmiany. Pragnienia tak głębokiego, że nic nie będzie w stanie nas złamać. Jako terapeuta małżeński od lat towarzyszę zarówno parom, które doświadczają rozległego kryzysu relacji, jak i tym, którzy pragną pogłębić istniejącą wieź. Dysponujemy dziś bardzo konkretnymi narzędziami, by wnieść w nasze małżeństwa więcej zrozumienia, serdeczności i miłości. Na wyciągnięcie ręki mamy wiedzę, która pozwoli wznieść się na szczyty małżeńskiej komunikacji i współpracy. Cuda czasem się zdarzają. Ale ty nie oczekuj, że wydarzy się cud – zapracuj na niego. Zapracuj na cud zmiany w twoim małżeństwie! Wystarczy, że będziesz miał pragnienie zmiany. A resztę? Resztę otrzymasz podczas Diecezjalnego Dnia Rodziny.

Drodzy małżonkowie, potrzebujemy stanąć razem i z wiarą krzyknąć: Miłość wszystko przetrzyma! Dlatego zapraszam Was 7 maja na Diecezjalny Dzień Rodziny do Parczewa. Dajcie się zainspirować, zacznijcie znów marzyć!

Zaprasza Gość Dnia Rodziny - Michał Piekaraks. JS/ xKP
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA

Parczew

w lewoKwiecień 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9

PARCZEW, 09.04

Wiosenne Prezentacje Artystyczne w Parczewie

więcej »
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje