R E K L A M ARADZYŃ

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Święto Policji w radzyńskiej komendzie
2019-07-14 13:42:58 Artykuł czytany 373 razy


W miniony piątek, 12 lipca w sali konferencyjnej KPP w Radzyniu Podlaskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Podczas akademii z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Jerzego Czebreszuka, funkcjonariusze otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne. Na zakończenie przedstawiciele zaproszonych gości na ręce komendanta radzyńskiej jednostki przekazali gratulacje wszystkim policjantom, policjantkom i pracownikom Policji dziękując za pomoc niesioną mieszkańcom powiatu.


W tym roku obchodzimy 100. rocznicę powstania Polskiej Policji. 24 lipca to dla wszystkich policjantek i policjantów nieprzypadkowa data. Tego dnia w 1919 roku powołano Policję Państwową, która stała na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego w II Rzeczypospolitej. Upamiętnieniem tego wydarzenia radzyńscy funkcjonariusze uczcili w miniony piątek swoje święto, na którym gościli I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Jerzego Czebreszuka, Starostę Powiatu Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego, Zastępcę Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski Sławomira Lipskiego, przedstawicieli samorządów oraz służb działających na terenie powiatu radzyńskiego.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie mł. insp. Jerzemu Czebreszuk przez dowódcę uroczystości kom. Krzysztofa Jonasza. Następnie zaproszonych gości, przywitał Komendant Powiatowy Policji w Radzyniu Podlaskim insp. Zbigniew Krzos, który dziękował funkcjonariuszom za pełnioną służbę oraz gratulował wszystkim awansowanym policjantom życząc dalszej wytrwałości i dziękując za osiągnięte wyniki i zaangażowanie w służbie. Insp. Zbigniew Krzos podkreślił jednocześnie wagę współpracy Policji z władzą samorządową, prokuraturą oraz działającymi na terenie powiatu służbami i instytucjami.

Podczas uroczystości wręczone zostały nominacje na wyższe stopnie policyjne. Łącznie awansowanych zostało 14 policjantów.

Po wręczonych awansach głos zabrał I Zastępca Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie mł. insp. Jerzy Czebreszuk, który pogratulował wszystkim policjantom minowanym na wyższe stopnie służbowe życząc dalszej wytrwałości i dziękując za osiągnięte wyniki i zaangażowanie w służbie.

Na zakończenie przedstawiciele zaproszonych gości na ręce komendanta radzyńskiej jednostki przekazali gratulacje wszystkim policjantom, policjantkom i pracownikom policji dziękując za pomoc niesioną mieszkańcom powiatu.


P.M./ KWP Lublin
[MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolina Bogudał
tel. 500 105 909
radzyn@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Radzyń Podl.

w lewoLipiec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

RADZYŃ, 03.07

Pikniki na Strzelnicy

więcej »
4

RADZYŃ, 04.07 11:00

W Borkach otwierają Akademię Dobrego Rodzica

więcej »
5 6 7

RADZYŃ, 07.07 16:00

Letnia Scena ROK

więcej »
8 9 10 11

RADZYŃ, 11.07

„Gang Wiewióra 2” w radzyńskim „Kinie pod chmurką”

więcej »
12 13

RADZYŃ, 13.07

Wkrótce IV Święto Kosy w gminie Radzyń

więcej »
14

RADZYŃ, 14.07

IV Festyn Sportowo-Rekreacyjny w gminie Borki

więcej »

RADZYŃ, 14.07

Jedno jest niebo dla wszystkich

więcej »
15 16 17 18

RADZYŃ, 18.07

„Chata” w radzyńskim „Kinie pod Chmurką”

więcej »
19 20 21

RADZYŃ, 21.07

Koncert Jacka Musiatowicza

więcej »
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
foto

Czym są suma ubezpieczenia i suma gwarancyjna?
2019-07-22 14:42:09 Kategoria:

W ogólnych warunkach ubezpieczenia spotkać się możesz z terminami „suma ubezpieczenia” i „suma gwarancyjna”, ale również z pojęciem limitu odpowiedzialności....

więcej »
foto

Bajkowa Wyspa - przedszkole i żłobek w Pruszynie-Pieńkach
2019-07-01 07:26:27 Kategoria:

W Pruszynie-Pieńkach powstaje Bajkowa Wyspa - najwspanialsze przedszkole i żłobek. Bajkowa wyspa to niepowtarzalne miejsce na żłobkowo przedszkolnej mapie Siedlec i...

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje