R E K L A M A



WĘGRÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nowy burmistrz Węgrowa?
2018-11-04 22:35:38 Artykuł czytany 2366 razy


Nieoficjalnie wiadomo, że mieszkańcy Węgrowa wybrali swojego burmistrza.


Został nim Paweł Marchela, który na chwilę obecną wygrywa w większości okręgów wyborczych, zdobywając ponad 60% poparcie. Paweł Marchela startował z komitetu  KW Wspólna Droga WWE 2018. Jego kontrkandydatką był Zofia Paczóska, popierana przez PiS.


Nieoficjalne dane: Paweł Marchela (KWW Wspólna Droga WWE 2018) - 3484, Zofia Paczóska (KW Prawo i Sprawiedliwość) - 1821 

KSkib  [MSz]

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Karolinia Skibniewska
tel. 502 710 082
skibniewska@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Misko
    2018-11-05 20:01:29

    arrow

    100 razy wolę tego człowieka na tym stanowisku jak obecnego burmistrza ... Jak rada nie będzie współpracować to cóż.... Wyjdzie tylko na to że mamy dzieci na stanowiskach zamiast rozsądnych ludzi ... Ja popieram Pana Pawła i trzymam kciuki

  • vera
    2018-11-05 19:57:48

    arrow

    Przegrana kandydatki Paczóskiej to jednocześnie klęska J. Snopkiewicz, która w ostatniej chwili postanowiła wesprzeć Z. Paczóską chyba tylko po to, żeby zrobić na złość P. Marcheli.

  • Misko
    2018-11-05 19:57:41

    arrow

    100 razy wolę tego człowieka na tym stanowisku jak obecnego burmistrza ... Jak rada nie będzie współpracować to cóż.... Wyjdzie tylko na to że mamy dzieci na stanowiskach zamiast rozsądnych ludzi ... Ja popieram Pana Pawła i trzymam kciuki

  • ryży
    2018-11-05 17:28:01

    arrow

    A tak Pani Wicemarszałek Senatu promowała Panią Zofię i okazało się, że obie nie zyskały poparcia.

  • mieszkaniec powiatu
    2018-11-05 15:34:35

    arrow

    Brawo Węgrowianie.Nareszcie coś mądrego.Szkoda że cała rada powiatu nie jest bez pisu.

  • B.t
    2018-11-05 12:43:48

    arrow

    Brawo panie Pawle ! Rośnie nadzieja !

  • J23
    2018-11-05 01:08:29

    arrow

    Mieszkańcy w radzie a nie PiS ludzie dali znać że nie partia rządzi, będą współpracować po to się zdecydowali startować

  • Deww
    2018-11-05 00:43:38

    arrow

    Ciekawe jak będzie rządził jak w radzie słabo ma

  • Adamo
    2018-11-04 23:52:17

    arrow

    To będzie ciekawie jak będzie miał mniejszość w radzie miasta, duuuużżżżooooo zdziała

  • zatroskany
    2018-11-04 23:17:54

    arrow

    Bardzo dobry, młody szlachetny człowiek - a teraz BURMISTRZ WĘGROWA

Odśwież obrazek.